Xiaomi Mi Max prijal neuveriteľných 8 miliónov registrácií!

banner-minote-proProdukty spoločnosti Xiaomi sú v Číne skutočne žiadané a v tomto smere nezaostáva ani India. Kedykoľvek spoločnosť predstaví nové zariadenie, je kvôli vysokému dopytu veľmi náročné sa k danému produktu dostať. Vyzerá to, že ani Xiaomi Mi Max nebude výnimkou, keďže o tento model prejavilo záujem už viac než 8 miliónov fanúšikov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podobnú situáciu sme videli aj pri Xiaomi Mi5, ktorého dostupnosť bola počas prvých dní predaja naozaj chabá. Prvý bleskový predaj Xiaomi Mi Max sa uskutoční 17. mája, no už teraz spoločnosť zaznamenala vyše 8 miliónov registrácií tohto zariadenia. Koľko jednotiek Mi Max je teda pripravených na prvý predaj? Hovorí sa o počte 100 000 kusov, ktoré budú dostupné počas 17. mája a tak je jasné, že bude extrémne náročne získať najnovší model od Xiaomi. Navyše, k dispozícii bude zatiaľ len verzia s procesorom Snapdragon 650 a 32 GB vnútorným úložiskom.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xioami-max-8-m-registrations

Čím teda Xiaomi Mi Max tak zaujal? Ide o vôbec prvý phablet spoločnosti, prichádzajúci s obrovským 6,4-palcovým FullHD displejom. Veľkým plusom je tiež veľkokapacitná 4850 mAh batéria, ktorá zažiarila v testoch výdrže. Dostupné budú až 3 verzie zariadenia. Najlacnejšia ponúkne procesor Snapdragon 650, zatiaľ čo výkonnejšie verzie budú poháňané Snapdragonom 652. Všetky varianty sa nachádzajú v predpredaji aj v e-shope iBuygou.com, a to s nasledovnými cenami:

  • Xiaomi Mi Max so Snapdragonom 650, 3 GB RAM, 32 GB ROM – 224 €
  • Xiaomi Mi Max so Snapdragonom 652, 3 GB RAM, 64 GB ROM – 260 €
  • Xiaomi Mi Max so Snapdragonom 652, 4 GB RAM, 128 GB ROM – 317 €

Zdroj: Gizmochina.com

O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]