Nový Xiaomi Mi Max zažiaril v testoch výdrže batérie. Toto dokáže 4850 mAh batéria!

banner-minote-pro
Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila nový Xiaomi Mi Max, ktorý by mal o miesto zabojovať v sekcii phabletov. Dostatok energie pre jeho veľký 6,4″ displej by mala zabezpečiť rovnako veľká 4850 mAh batéria. Podarilo sa konštruktérom priviesť výdrž na postačujúcu úroveň? Podľa posledných testov áno!

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dominantou novinky je priam gigantický veľký 6,4″ displej, ktorý spotrebuje naozaj poriadne množstvo energie. Práve preto Xiaomi Mi Max prichádza so zatiaľ najväčšou kapacitou batérie spomedzi Xiaomi zariadení a v nedávno predstavenom smartfóne nájdeme 4850 mAh batériu.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-max-oficialne3
Podľa najnovších testov si batéria smartfónu vedie skvele. V testoch vybíjania bola novinka podrobená prehrávaniu videa po dobu jednej hodiny, pri ktorom stratila len 4% kapacity batérie. Nasledovalo polhodinové hranie hier a prehliadanie internetu. Za dve hodiny testu ubudlo z batérie len 10% z kapacity batérie, čo je naozaj vynikajúci výsledok.

xiaomi-max-battery-discharging

Ak hovoríme o batérii, tak ďalším dôležitým aspektom je aj rýchlosť nabíjania. Tu Xiaomi Mi Max nedosiahol oslňujúce výsledky. Úplné nabitie z 0% na 100% trvalo neuveriteľné 3 hodiny, keďže Mi Max, bohužiaľ, nedisponuje technológiou rýchleho nabíjania.

xiaomi-max-charging

Prvé výsledky testov výdrže batérie ukázali sľubné výsledky aj napriek väčším rozmerom displeja. Zaujal vás Xiaomi Mi Max natoľko, že zvažujete jeho kúpu?

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]