Xiaomi Gemini sa objavil v benchmarku, priamy konkurent pre iPhony?

Teraz čítate
Xiaomi Gemini sa objavil v benchmarku, priamy konkurent pre iPhony?

banner-redmi-note-3
Nie je žiadnym tajomstvom, že Xiaomi sa už dlhé roky snaží poraziť giganta zo Silicon Valley. Ich zariadenia sa snažia skombinovať luxus a nadupanú výbavu za zlomok ceny zariadení od Applu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Popri nekonečných prípravách ohľadom vlajkovej lode Xiaomi Mi5, sa pravdepodobne dočkáme ďalšej novinky, ktorá ponúkne high-end výbavu. Po únikoch zo známej benchmark aplikácie Geekbench vieme, že Xiaomi Gemini príde s procesorom Snapdragon 820, 3 GB RAM pamäťou a najnovším Androidom 6.0 Marshmallow. Skóre 2238 pri jedno jadrovom teste a 5174 pri viac jadrovom teste naznačujú vysoký výkon.

Screenshot-2

Pre porovnanie si zoberme napríklad tohtoročný iPhone 6S, ktorý získal 2526 respektíve 4396 bodov pri viac jadrovom teste. Bohužiaľ, informácie, ktoré máme k dispozícii sú zatiaľ veľmi strohé, no v prípade, že sa dozvieme niečo nové, budeme vás samozrejme informovať.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.
  • stanley

    uz zas dalsie halucinacie od xiaomi? lol oni chcu vazne trhnut bulvarny guiness record.. :D myslim ze ho uz aj prekonali v dlzke sirenia ich vyplodov fantazie a chorej mysle.. tentokrat uz presli z Mi5 na gemini lol co sa dozvieme zajtra?

  • Danny

    Co zajtra? Zajtra MI Infinity,nasledne jednojadrovy vybuch benchmark strojceka…