Spoločnosť Xiaomi nezastavuje a neustále rozširuje svoje portfólio. A&D elektronická cigareta je už 140. produktom, na ktorý firma získala peniaze prostredníctvom crowdfundingovej platformy MIJIA. Ako je u Xiaomi zvykom, aj tento produkt má skvelú cenu a štýlový dizajn.

A&D cigareta má minimalistický a kompaktný dizajn. Vyrobená je z nerezovej ocele s matnou textúrou, jej dĺžka je 12 cm a priemer 1 cm. Produkt prichádza v štyroch farebných prevedeniach ladených podľa príchuti. Má pokročilú technológiu pre nasávanie dymu a inteligentnú automatickú kontrolu prúdenia vzduchu. Pri ťahu zasvieti na cigarete malé svetielko, ktoré opäť automaticky zhasne, keď sa cigareta nepoužíva.

Elektronická cigareta s príjemnou chuťou

Táto elektronická cigareta obsahuje kolagén a tiež Vitamín C, A, B6, E a B12 spolu s ko-enzýmom. Vo vnútri sú aj ďalšie mikronutrienty prospešné pre telo. Aby si si mohol vybrať presne podľa chuti, cigareta prichádza v štyroch príchutiach, a to jablko, mentol, grapefruit a vanilka. Cigareta nemá žiadne rozoberateľné časti a jedná sa o jednorázový produkt. Jedna e-cigareta vydrží 500 „potiahnutí“. Oficiálna cena na domácom, čínskom trhu, bola stanovená na 199 juanov, čo je v prepočte približne 26 €. V balení sa nachádzajú štyri kusy e-cigarety, každý s rôznou príchuťou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom