Xiaomi tento rok predstaví cenovo dostupné high-end zariadenia, potvrdzuje spoluzakladateľ spoločnosti

banner-redmi-3s
Úspech spoločnosti Xiaomi je postavený najmä na cenovo dostupných smartfónoch strednej a nižšej triedy. Zakladateľ spoločnosti, Lei Jun, však nedávno potvrdil, že v druhej polovici tohto roka sa zamerajú viac na vyššiu triedu smartfónov, no pri zachovaní prijateľných cien.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Túto informáciu teraz potvrdil aj spoluzakladateľ a senior viceprezident spoločnosti, Liwan Jiang. V nedávnom rozhovore tiež potvrdil, že do konca roka uvidíme niekoľko high-end smartfónov, ktoré ale budú cenovo dostupné. Pán Jiang sa zmienil aj o tom, že tento segment high-end zariadení by mohol dostať aj vlastnú značku. Jej názov však neprezradil.

Xiaomi Mi5 Pro 4GB/128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Nových smartfónov by sme sa mohli dočkať na Xiaomi konferencii odloženej na august, na ktorej pravdepodobne uzrie svetlo sveta aj Mi Note 2. V jeho prípade sa očakáva 5.7-palcový displej, najnovší Snapdragon 821, 4 GB RAM, 128 GB ROM a duálny fotoaparát. I keď, nedávny únik z aplikácie Geekbench hovoril o niečom inom. Pravdepodobne sa tak jednalo o slabšiu verziu smartfónu.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.