Postupné odstraňovanie obľúbeného 3,5 mm zvukového jacku núti výrobcov k čoraz vyššej kreativite pri alternatívnych riešeniach. Nový gadget od Xiaomi sa na celú situáciu pozerá z úplne iného uhla.

Nový Xiaomi Bluetooth Audio prijímač je gadget, ktorý premení tvoje káblové slúchadlá na bezdrôtové. Zariadenie obsahuje úsporný čip s prenosovou technológiou Bluetooth 4.2, vďaka ktorej ti vstavaná 97 mAh batéria zabezpečí až 4 hodiny prehrávania. Nabíjanie prebieha pomocou microUSB konektora (5V pri 1A), a tak nebude problém ani s nabíjaním pomocou power banky.

Xiaomi Bluetooth prijímač dokáže byť spárovaný s dvoma zariadeniami naraz, ale v jednom momente môže prehrávať zvuk len jedno z nich. Pre ovládanie napájania, rovnako ako aj spárovanie slúži jedno hlavné tlačidlo. Vďaka ľahkej a drobnej konštrukcii s veľkým plastovým klipom ho rýchlo a jednoducho pripevníš na oblečenie. Toto riešenie tak ocenia najmä športovci či cestovatelia. Dosah prijímača je 10 metrov.

Inovatívne riešenie od Xiaomi je namieste, nakoľko vyrába kvalitné káblové štupľové slúchadlá, ktoré sú vďaka výbornej cene rozšírené po celom svete. A z nových smartfónov sa jack pomaly vytráca, čo na prvý pohľad vyzeralo, že ide Xiaomi samo proti sebe. Okrem oživovania slúchadiel môžeš Xiaomi Bluetooth Audio prijímač využiť aj v pohodlí domova pre bezdrôtové pripojenie k zvukovej technike alebo k autu na spôsob handsfree.

Kúpiť Xiaomi Bluetooth prijímač za 11 €

Súčasťou balenia je okrem samotného gadgetu aj 3,5 mm AUX kábel. Xiaomi Bluetooth Audio prijímač je už v predaji a tvoj môže byť za skvelých 11 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom