Postupné odstraňovanie obľúbeného 3,5 mm zvukového jacku núti výrobcov k čoraz vyššej kreativite pri alternatívnych riešeniach. Nový gadget od Xiaomi sa na celú situáciu pozerá z úplne iného uhla.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nový Xiaomi Bluetooth Audio prijímač je gadget, ktorý premení tvoje káblové slúchadlá na bezdrôtové. Zariadenie obsahuje úsporný čip s prenosovou technológiou Bluetooth 4.2, vďaka ktorej ti vstavaná 97 mAh batéria zabezpečí až 4 hodiny prehrávania. Nabíjanie prebieha pomocou microUSB konektora (5V pri 1A), a tak nebude problém ani s nabíjaním pomocou power banky.

xiaomi bluetooth audio prijímač

Xiaomi Bluetooth prijímač dokáže byť spárovaný s dvoma zariadeniami naraz, ale v jednom momente môže prehrávať zvuk len jedno z nich. Pre ovládanie napájania, rovnako ako aj spárovanie slúži jedno hlavné tlačidlo. Vďaka ľahkej a drobnej konštrukcii s veľkým plastovým klipom ho rýchlo a jednoducho pripevníš na oblečenie. Toto riešenie tak ocenia najmä športovci či cestovatelia. Dosah prijímača je 10 metrov.

xiaomi bluetooth audio prijímač

Inovatívne riešenie od Xiaomi je namieste, nakoľko vyrába kvalitné káblové štupľové slúchadlá, ktoré sú vďaka výbornej cene rozšírené po celom svete. A z nových smartfónov sa jack pomaly vytráca, čo na prvý pohľad vyzeralo, že ide Xiaomi samo proti sebe. Okrem oživovania slúchadiel môžeš Xiaomi Bluetooth Audio prijímač využiť aj v pohodlí domova pre bezdrôtové pripojenie k zvukovej technike alebo k autu na spôsob handsfree.

xiaomi bluetooth audio prijímač

Kúpiť Xiaomi Bluetooth prijímač za 11 €

Súčasťou balenia je okrem samotného gadgetu aj 3,5 mm AUX kábel. Xiaomi Bluetooth Audio prijímač je už v predaji a tvoj môže byť za skvelých 11 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
11%
Páči sa mi to
17%
Chcem to
67%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]