Xiaomi bude prvý čínsky výrobca, ktorý predstaví smartfón so Snapdragonom 821

banner-mi5-pro
Túžba po výkone bez zaváhania a kompromisov predstavuje pre výrobcov čipsetov nekonečné preteky s časom. Hneď po vydaní čipsetu preberajú súťažnú štafetu výrobcovia koncových zariadení. Každý chce byť prvý, kto predstaví a uvedie do predaja zariadenie s novým čipsetom. Tento prestížny titul je však kvôli veľkej konkurencii veľmi ťažké vybojovať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako aj pri normálných športových stretnutiach, tak aj tu sa nájde veľa odborných aj amatérskych analytikov, ktorí tipujú a odhadujú, kto získa prvenstvo. Jedným z takých osobností je aj Pan Jiutang, ktorý na sociálnej sieti Weibo zverejnil svoj predpoklad, že svetovo prvý smartfón s čipsetom Qualcomm Snapdragon 821 vyrobí Samsung (Galaxy Note 7). Hneď za ním bude nasledovať výrobca Xiaomi, ktorý vyrobí prvý čínsky smartfón (Mi Note 2) so Snapdragonom 821.

Xiaomi Mi5 Pro 4GB/128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>pan-jiutang-sd821-comment

Karty môže ešte zamiešať LeEco, ktoré už zvolalo novinárov na tento piatok, 15. júla, kde plánuje tiež prestaviť nového člena LeEco rodiny. Analytik Pan Juitang predpokladá, že toto zariadenie nebude obsahovať Snapdragon 821, ale slabší Snapdragon 652. Netreba zabúdať aj na Asus, ktorý už síce predstavil smartfón so Snapdragonom 821, ale po predošlých skúsenostiach mu bude ešte pár mesiacov trvať, než sa finálne zariadenie dostane do predaja.

zenfone-3-deluxe-antutu

Výsledok AnTuTu Benchmarku z Asus Zenfone 3 Deluxe

Ak vás zaujíma, prečo je Qualcomm Snapdragon 821 taký žiadaný, neváhajte a prečítajte si náš článok o jeho predstavení s podrobným porovnaním.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]