banner-mi5-pro
Túžba po výkone bez zaváhania a kompromisov predstavuje pre výrobcov čipsetov nekonečné preteky s časom. Hneď po vydaní čipsetu preberajú súťažnú štafetu výrobcovia koncových zariadení. Každý chce byť prvý, kto predstaví a uvedie do predaja zariadenie s novým čipsetom. Tento prestížny titul je však kvôli veľkej konkurencii veľmi ťažké vybojovať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako aj pri normálných športových stretnutiach, tak aj tu sa nájde veľa odborných aj amatérskych analytikov, ktorí tipujú a odhadujú, kto získa prvenstvo. Jedným z takých osobností je aj Pan Jiutang, ktorý na sociálnej sieti Weibo zverejnil svoj predpoklad, že svetovo prvý smartfón s čipsetom Qualcomm Snapdragon 821 vyrobí Samsung (Galaxy Note 7). Hneď za ním bude nasledovať výrobca Xiaomi, ktorý vyrobí prvý čínsky smartfón (Mi Note 2) so Snapdragonom 821.

Xiaomi Mi5 Pro 4GB/128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>pan-jiutang-sd821-comment

Karty môže ešte zamiešať LeEco, ktoré už zvolalo novinárov na tento piatok, 15. júla, kde plánuje tiež prestaviť nového člena LeEco rodiny. Analytik Pan Juitang predpokladá, že toto zariadenie nebude obsahovať Snapdragon 821, ale slabší Snapdragon 652. Netreba zabúdať aj na Asus, ktorý už síce predstavil smartfón so Snapdragonom 821, ale po predošlých skúsenostiach mu bude ešte pár mesiacov trvať, než sa finálne zariadenie dostane do predaja.

zenfone-3-deluxe-antutu

Výsledok AnTuTu Benchmarku z Asus Zenfone 3 Deluxe

Ak vás zaujíma, prečo je Qualcomm Snapdragon 821 taký žiadaný, neváhajte a prečítajte si náš článok o jeho predstavení s podrobným porovnaním.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom