Redmontský gigant investuje mnoho financií nielen do vývoja svojich produktov, ale pomáha aj charite a vojnovým veteránom. Dôkazom toho je teraz prekvapenie, pri ktorom sa Microsoft spojil s Electronic Arts. Jedna z prvých limitovaných edícií konzoly Xbox One X, spolu s Battlefield V, spadla námornému veteránovi doslova priamo z oblohy. 

Spoločnosť stojaca za vývojom najpopulárnejšieho operačného systému počítačov a mnohých služieb, ktoré využívajú milióny ľudí, myslí aj na podporu charít, ktorým venuje vyzbierané financie. Microsoft sa totiž zaviazal, že na sociálnych sieťach za každú fotografiu niektorého produktu Xbox s hashtagom #GiveWithXbox daruje 5 dolárov na dobročinné účely. Skutočne originálnym spôsobom si však spoločnosť vie uctiť aj vojnových veteránov.

Prekvapenie priamo z neba

Jeff Bartrom, bývalý člen námorníctva, kde pôsobil ako záchranár, zažil prekvapenie, o ktorom by sa mu zrejme nesnívalo. Microsoft si preňho pripravil originálne doručenie špeciálneho Xbox One X Gold Rush Special Edition s Battlefield V. Limitovanú edíciu tejto konzoly s vojnovým titulom je síce možné získať aj klasickým spôsobom, no Jeffovi ju až priamo k domu na Floride doručil kaskadér po skoku z lietadla. Počas letu dosiahol rýchlosť až 225 km/h, pričom skákal z výšky takmer 4 km. Celý skok netrval viac než 55 sekúnd.

Nenechaj si ujsť
Microsoft má s Xbox platformou veľké plány. Po odhalení približného dátumu predstavenia novej konzoly poznáme aj ďalšie detaily

Špeciálnu edíciu konzoly aj s týmto novým titulom mu doručil kaskadér a pretekár NASCAR, Travis Pastrana. Len pár dní po oficiálnom predstavení Battlefield V, ktoré prebehlo 20. novembra, si tak Jeff Bartrom už môže túto novinku skúsiť na svojom novom Xboxe One X. Týmto gestom chcel Microsoft ukázať, že myslí aj na vojnových veteránov a jedného z nich tak potešil skutočne originálnym spôsobom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú