banner-redmi-4aSvoju premiéru mal tento nový elektromobil na tohtoročnej výstave CES 2017. Faraday Future predstavil elektrický automobil so špičkovou výbavou, ktorý dokáže bez problémov konkurovať Tesle. So všetkými skvelými vlastnosťami si FF91 získalo popularitu aj u mnohých budúcich zákazníkov, ktorí sa už teraz tešia na túto ohromnú novinku.

A niet sa čo čudovať, pretože kombinácia futuristického dizajnu a dokonalej techniky zanecháva skvelý dojem prémiového auta ako z „budúcnosti“. Aj keď ešte koncová cena nebola oficiálne stanovená a prvé kusy začnú z výrobnej linky schádzať až v roku 2018, bol zo strany zákazníkov o FF91-ku prejavený veľký záujem.  Len za 36 hodín sa nazbieralo približne 65 000 ľudí, z ktorých mnoho zložilo zálohu 4700 € a predobjednali si tak svoje nové elektrické auto. Informoval o tom samotný výrobca na sociálnej sieti Twitter. V počte záujemcov sú však zahrnutí aj tí, ktorí si mohli auto rezervovať zdarma.

faraday-future-twitterzdroj fotografie: Gizmochina

TIP: CES 2017: Úchvatné elektrické auto Faraday Future FF91 má 1050 koní, lepšie zrýchlenie ako Tesla a futuristický dizajn

Avšak, tí, ktorí zložili zálohu, urobili správnu voľbu, nakoľko budú uprednostnení a svoje nové auto dostanú skôr, ba dokonca im príde v limitovanej edícii „Aliance“. Zákazníci, ktorí zálohu nezaplatili, nie sú ničím viazaní a podľa klebiet je práve týchto zákazníkov najviac. Už pri prezentácií bolo Faraday Future FF91 odôvodnene ospevované. Svojimi vlastnosťami ide o silného konkurenta pre Teslu, ktorého dokáže hravo poraziť. Predpokladá sa, že koncová cena bude vyššia ako 100 000 €.

Takto elegantne dokáže FF91-ka zaparkovať len za pomoci smartfónu a príslušnej aplikácie:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP