Vynaliezavosť a fantázia čínskych obchodníkov zrejme nemá medze. To platí aj v prípade e-shopu Geekbuying.com, ktorý prináša neuveriteľný výpredaj. V ňom nájdeš množstvo fantastických produktov za ešte lepšie ceny. To však ani zďaleka nie je všetko!

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pokiaľ si si od nového roka stihol našetriť zopár eur, aby si ich neskôr minul vo výpredaji, teraz máš na to ideálnu príležitosť. Čínsky internetový obchod Geekbuying.com prináša akciu, aká tu ešte nebola. Do festivalového výpredaja sa dostali desiatky produktov, ktoré budeš môcť kúpiť v daný deň za jedinečné ceny. Poďme však najprv na tú lákavejšiu časť akcie. Spomínaný e-shop totiž prichádza so skvelou možnosťou, ako získaš svoj obľúbený produkt za menej ako 10 €! Stačí, ak sa do e-shopu prihlásiš so svojim účtom a následne si z danej ponuky vyberieš produkt, za ktorý budeš hlasovať. Nezabudni ho však zdieľať aj prostredníctvom sociálnych sietí!


zdroj fotografie: Geekbuying

Vstúpiť do výpredaja a hlasovať za svoje zariadenie

Táto akcia trvá až do 14. marca, kedy bude vybraný produkt s najväčším počtom hlasov. Ten sa bude následne predávať len za približne 9,50 €, no počet kusov je obmedzený. Dovtedy si nezabudni do kalendára zaznačiť hneď niekoľko dátumov. Už dnes si však môžeš vybrať zo širokej ponuky domácich smart zariadení, pričom ceny začínajú už od 9,70 €!  Ak však domáce gadgety nie sú tvoja parketa, nezúfaj! Už 7. marca budeš mať možnosť vybrať si z množstva zľavnených súčiastok pre drony. Výpredaj bude následne pokračovať 9. marca.

zdroj fotografie: Geekbuying

Zobraziť celú ponuku domácich smart zariadení

Tentokrát sa však v zľavách e-shopu objavia doplnky do auta a milovníci elektroniky si na svoje prídu 11. marca. Séria týchto výpredajov vyvrcholí 14. marca, kedy bude vylosovaný jeden zo spomínaných produktov, za ktoré môžeš hlasovať. Zároveň sa však do ponuky dostanú ďalšie produkty. Tie budeš mať možnosť kúpiť v akcii už od 0,01 €! Nedočkavci si ale môžu vybrať svoj nový smartfón, notebook, inteligentný náramok či tablet ešte dnes.

zdroj fotografie: DGtle

Kúpiť EU verziu OnePlus 3T za 427 €
6 GB RAM/64 GB ROM

Milovníci výkonných smartfónov určite neodolajú modelu OnePlus 3T. Tento kúsok so 6 GB operačnou pamäťou RAM a procesorom Snapdragon 821 môže byť tvoj už za 427 €! Navyše sa jedná o európsku verziu, čo z neho robí ešte lákavejšiu ponuku.

Zľavnený segment smartfónov je naozaj pestrý a nájsť v ňom môžeš aj Xiaomi Redmi 4 Pro len za 151 € či globálnu verziu LeEco Le Max 2. Druhý spomínaný model je v obchode dostupný len za 192 €. Ak však nestíhaš ani jednu z týchto akcií, máme pre teba príjemnú správu. Po skončení fanúšikovského festivalu spúšťa internetový obchod Geekbuying.com ďalšie neodolateľné akcie. Už o 9 dní tak budeš môcť kúpiť zľavnené produkty z kategórie smartfónov, TV boxov či tabletov. Chýbať nebudú ani inteligentné hodinky, RC drony a športoví nadšenci si budú môcť zaobstarať akčné kamery za skvelé ceny.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
17%
Chcem to
0%
Mám to
17%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.