10 000 mAh Xiaomi Powerbank spolu s jedinečným príslušenstvom teraz kúpiš lacnejšie, ako kedykoľvek predtým

banner-mi-band-2
Iste viete, že váš obľúbený portál FónyzČíny, vám pravidelne prináša informácie nielen zo sveta čínskych smartfónov, ale i rôzneho príslušenstva, či iných inteligentných gadgetov. Špeciálne výrobky od svetoznámych čínskych spoločností Xiaomi, Nillkin alebo ROCK, ktoré vyrábajú množstvo druhov rôzneho príslušenstva, vynikajú skvelým pomerom ceny a kvality. V našom partnerskom e-shope Everbuying.net je teraz možné zakúpiť toto značkové príslušenstvo za naozaj výhodné ceny.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Powerbank 10 000 mAh

Výpredajová cena: 13,80 €!

Začneme trochu odlišne a predstavíme si to najlepšie hneď na začiatok. Spoločnosť Xiaomi je vo svete známa nielen výrobou vynikajúcich smartfónov, inteligentných gadgetov určených do domácnosti, či skvelých fitness náramkov. Veľké meno tvorí tomuto obľúbenému výrobcovi aj skutočne široká ponuka powerbaniek. Tie sú po celom svete známe svojou kvalitnou konštrukciou, vysokou kapacitou a vynikajúcou predajnou cenou. Cena za model s kapacitou 10 000 mAh však dnešným dňom klesla ešte nižšie a tento jedinečný kus príslušenstva môže byť váš už za menej ako 14 €. Táto externá batéria ponúka kvalitné konštrukčné spracovanie vďaka hliníkovej konštrukcii. Powerbanka je navyše ľahko prenosná vďaka nízkej hmotnosti, ktorá sa zastavila na hodnote 207 gramov.

Xiaomi Power Banky (10)

Rozmery činia 9.10 x 6.04 x 2.70 cm, čo znamená, že táto externá batéria sa pohodlne zmestí do každého vrecka nohavíc. Xiaomi powerbanka dokáže nabiť váš milovaný smartfón až 3-krát, čo sa však vzhľadom na veľkosť akumulátora vášho zariadenia môže mierne líšiť. Táto externá nabíjačka je navyše dodávaná s krátkym microUSB káblom, ktorý slúži na jej nabíjanie, ako i nabíjanie smartfónu. Batérie umiestnené pod vrstvou hliníka ponúkajú dokopy až 9 ochranných prvkov, ktoré sa starajú o nadpriemernú bezpečnosť pri nabíjaní. Tento nevyhnutný produkt pre cestovateľov, dobrodruhov, ale i osoby, ktoré svoj smartfón potrebujú mať neustále k dispozícií, je dostupná v striebornej farbe za cenu 13,80 €.

Kúpiť Xiaomi Powerbank za 13,80 €

Nillkin USB Type-C kábel

Výpredajová cena: 5,84 €!

20160620173839_28588

Nillkin patrí medzi popredných svetových výrobcov príslušenstva pre smartfóny. Táto čínska spoločnosť produkuje množstvo ochranných krytov, tvrdených skiel a vysokokvalitných napájacích káblov. Do poslednej kategórie spadá luxusný reverzibilný USB Type-C kábel, ktorý je teraz dostupný za zvýhodnenú cenu. Ten prichádza s dĺžkou rovných 100 cm v troch farebných prevedeniach. Samotné drôty tohto napájacieho kábla sú obalené v kvalitnom textilnom materiáli, ktorý na svojich koncoch prechádza do hliníkových konektorov. Kábel je vďaka použitým materiálom poriadne odolný a o jeho znehodnotenie sa rozhodne nemusíte obávať. Pomocou tohto kábla je ďalej možné uskutočniť aj skutočne rýchle prenášanie súborov práve vďaka USB 3.0 konektoru a vhod padne aj podpora rýchleho nabíjania do výstupu 3A. Zlatá, strieborná, ale aj sivá farebná verzia majú rovnako nízku cenovku 5,84 €.

Kúpiť Nillkin USB Type-C kábel za 5,84 €

Stojan ROCK

Výpredajová cena: 7,82 €!

1471252561902322

Pomyselnou čerešničkou na torte je tentoraz veľmi užitočný produkt, ktorým je stojan na vaše milované zariadenie. Ten dokáže skrášliť váš nočný stolík a podržať váš smartfón v momente, keď budú vaše ruky plné. Stojan je priam stvorený na prezeranie filmov alebo fotografií a dokáže poslúžiť aj ako napájací dok, keďže ponúka otvor na prevlečenie napájacieho kábla. Tento hliníkovo drevený dizajnový doplnok môže byť váš za cenu 7,82 €.

Kúpiť stojan ROCK za 7,82 €

Tu však dnešná ponuka ani zďaleka nekončí a všetky zvýhodnené produkty určené pre váš milovaný smartfón nájdete na tomto odkaze. Medzi touto obšírnejšou paletou výrobkov sa nachádzajú aj prídavné objektívy, slúchadlá, puzdra, ale i rôzne riešenia napájania.

Zobraziť kompletný výpredaj príslušenstva

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
13%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]