banner-redmi-note-3-pro
S blížiacimi sa sviatkami rôzne čínske e-shopy pripravili výpredaje produktov, ktoré ponúkajú. Konkrétne e-shop Gearbest.com spustil skladový výpredaj zásob vo svojom európskom sklade. Tieto zľavy by ste nemali prehliadnuť! 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pri objednávaní čínskych smartfónov sa väčšina z vás určite snaží využívať európske sklady e-shopov, ktoré často ponúkajú o niekoľko eur vyššie ceny, ako sú tie na čínskom sklade. Gearbest.com teraz zrazil ceny vo svojom EU sklade, vďaka sú EU ceny produktov takmer rovnaké ako čínske. Výhody európskeho skladu určite poznáte, no pre nováčikov si ich môžeme pripomenúť. Pokiaľ objednáte z európskeho skladu, zaplatíte menej za poštovné, dodanie je rýchlejšie a hlavne, neplatíte DPH ani žiadne iné colné poplatky. Poďme sa teda pozrieť na zľavy, ktoré Gearbest.com ponúka.

xiaomi-redmi-note3-pro-na-slovensku-nahlad

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro z EU skladu za 188 €

Najzaujímavejším zľavneným produktom je nepochybne smartfón Xiaomi Redmi Note 3 Pro vo verzii so 16 GB pamäťou a 2 GB RAM. Redmi Note 3 Pro je najlepším smartfónom v strednej triede v súčasnosti, za čo vďačí najmä kovovej konštrukcii, výkonnému Snapdragon 650 procesoru, 16 MPx fotoaparátu či až 4000 mAh batérii. V EU sklade Gearbest.com ho teraz môžete zakúpiť za perfektných 188 €!

zte_axon_elite_nahlad

Kúpiť ZTE Axon Elite z EU skladu za 227 €

V aktuálnom výpredaji veľmi výhodne kúpite aj nadupaný high-end smartfóny ZTE Axon Elite v medzinárodnej verzii. Jeho cena sa v EU sklade zastavila na brutálnych 227 €! Vo výbave ZTE Axon Elite nájdeme kovovú konštrukciu, 5,5″ FullHD displej, Snapdragon 810 procesor, 3 GB RAM, 32 GB vnútornú pamäť, 300 mAh batériu či dvojicu zadných fotoaparátov s rozlíšením 13 MPx a 2 MPx. Za spomínanú sumu pôjde o nákup roka.

xiaomi-mi4c-recenzia (10)

Kúpiť Xiaomi Mi4c z EU skladu za 199 €

Medzi TOP ponukami nájdeme aj výkonné Xiaomi Mi4c. To môžete mať doma do pár dní z EU skladu za perfektných 199 €. Ide o verziu s 2 GB RAM a 16 GB vnútornou pamäťou. Tento smartfón dokáže svojimi schopnosťami konkurovať aj dvakrát drahším zariadeniam. Mi4c ponúka 5″ FullHD displej, 6-jadrový Snapdragon 808, 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát, 3000 mAh batériu či USB Type-C konektor.

lg118-hodinky

Kúpiť LG118 z EU skladu za 23 €

Okrem smartfónov vo výpredaji nájdeme aj iné inteligentné zariadenia, ako napríklad smarthodinky. Zaujímavým kúskom sú hodinky LG118, ktoré vás vyjdú len na 23 €, no ponúkajú množstvo funkcií. Z tých najzaujímavejších spomenieme 1,54″ displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov, 0,3 MPx fotoaparát, slot na SIM karty s 2G konektivitou a možnosťou telefonátov priamo z vášho zápästia, pedometer, monitor spánku či až 550 mAh batériu. Hodinky sú kompatibilné s Android smartfónmi a prepojíte ich pomocou Bluetooth 3.0.

meizu hd50 (5)

Kúpiť slúchadlá Meizu HD50 z EU skladu za 54 €

Gearbest do výpredaja zaradil aj kvalitné audio príslušenstvo či už k vášmu smartfónu, alebo počítaču. Výhodnou ponukou v tomto segmente sú nepochybne kvalitné HiFi slúchadlá Meizu HD50, ktoré v zľave kúpite za 54 €! Vzhľadom na to, že ide o produkt v európskom sklade ide znova a perfektnú ponuku. Slúchadlá prichádzajú s luxusným kovovým dizajnom, veľmi kvalitným HiFi zvukom, zabudovaným mikrofónom či inteligentným ovládacím panelom priamo na kábli slúchadiel.

V tomto naozaj obrovskom výpredaji však nenájdeme len zariadenia zo sveta smartfónov a príslušenstva, ale aj diaľkovo ovládané hračky, tablety, mini počítače, akčné kamery či príslušenstvo pre šport. Celú výpredajovú ponuku európskeho skladu nájdete na tomto odkaze.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP