Vynikajúce smartfóny, tablety a smarthodinky za lákavé ceny

banner-zuk-z1
Náš partnerský e-shop Everbuying.net spúšťa v mesiaci október akčnú ponuku na vybrané smartfóny, tablety, príslušenstvo a na hodnotné smarthodinky. My si vyberieme niekoľko z nich, ktoré sú podľa nás asi najvýhodnejšie. Kompletnú ponuku nájdete na tejto stránke

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvým smartfón, ktorý si dnes ukážeme je “zabijak vlajkových lodí“, OnePlus 2. Novinka je opäť technologickým skvostom, ktorý by mal mať doma asi každý fanúšik moderných technológií. OnePlus 2 prichádza s krásnym 5,5-palcovým FullHD displejom, procesorom Snapdragon 810, 3 alebo 4 GB RAM pamäťou a veľmi kvalitným 13 MPx fotoaparátom. Ak ste netrpezlivý a nechce sa vám čakať na pozvánku, objednajte si zariadenie v našom partnerskom e-shope Everbuying.net za cenu 347 €. Upozorňujeme, že akcia trvá od dnes do 23. októbra.

oneplus-2-recenzia-nahlad
Druhý smartfón v poradí je trochu z iného súdka. Doogee Valencia Y100 Pro je krásnym príkladom výborného smartfónu aj v najnižšej cenovej kategórii. Svedčí o tom aj výsledok v našej plnohodnotnej recenzii. Zariadenie obsahuje 5-palcový HD displej s 2,5D zakrivením, procesor MediaTek MT6735, 2 GB RAM pamäte, Android 5.1, DualSIM a ako čerešnička torte je potom podpora LTE pripojenia aj na našom území. Ak ste sa práve zamilovali, neváhajte využiť akčnú ponuku, pri ktorej Doogee Valencia Y100 Pro môže byť váš už za neuveriteľnú cenu 87 €. Opäť upozorňujeme, že zľava je platná iba do 23. októbra.

doogee-valencia-y100-pro-recenzia
Do tretice tu máme niečo aj s mid-range kategórie. Túto kategóriu zastupuje Meizu M2 Note, ktoré sa snaží ťažiť z úspechu svojho predchodcu. M2-ka ponúka krásny 5,5-palcový FullHD displej, procesor MediaTek MT6753, 3 GB RAM, Android 5.0, 13 MPx hlavný fotoaparát, Android 5.0 doplnený o nadstavbu FlymeOS, DualSIM a samozrejme aj podporu mobilných sietí 4. generácie (LTE). Bohužiaľ iba v obmedzenom režime, nakoľko najpoužívanejšie pásmo B20 (800 MHz), opäť chýba. Odhliadnuc od tejto skutočnosti je Meizu M2 Note úžasné zariadenie a teraz môže byť vaše už za 136 € v akcii, ktorá trvá do 26. októbra.

meizu-M2-note-5
Na záver si spomenieme aj zopár tabletov a smarthodiniek, ktoré by ste taktiež nemali prehliadnuť. Určite spomenieme krásne smarthodinky NO.1 S3 za necelých 47 € a jedny z najlepších bluetooth reproduktorov Harman Kardon za 87 €. Akčná ponuka za mesiac október končí 26. októbra a tak sa poponáhľajte, aby sa niečo ušlo aj pre vás a možno nájdete aj ten správny vianočný darček pre svojich blízkych.

NO.1 S3

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.