Čoraz viac používateľov sa pri výbere novej emailovej služby obracia na Google. Ten je skúseným hráčom nielen v tejto oblasti a jeho službu využívajú milióny ľudí. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Posielanie a prijímanie emailových správ je neoddeliteľnou súčasťou moderného života. Prostredníctvom týchto správ totiž komunikujú mnohé spoločnosti, ale aj bežní používatelia. Gmail je jedným z najpoužívanejších klientov na svete a teraz sa stáva ešte lákavejším. Google od dnešného dňa umožňuje svojim zákazníkom prijímať emaily s prílohou do veľkosti až 50 MB. Posielanie príloh však stále ostáva obmedzené na veľkosť 25 MB.

zdroj fotografie: The Daily Dot

Nenechaj si ujsť
7-ročné dievčatko poslalo list so žiadosťou o zamestnanie do Googlu. Takouto odpoveďou ju dostal sám CEO Sundar Pichai

Google chce tak donútiť používateľov, aby aj naďalej využívali cloudové úložisko Google Drive. To je stále možné využívať na zdieľanie veľkých súborov, ktoré nie je možné poslať prostredníctvom emailu. Aktualizácia sa už pomaly dostáva do obehu po celom svete. Do niekoľkých dní si tak všetci používatelia tejto služby budú môcť vychutnať nové vylepšenie aj vo svojej mobilnej aplikácii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]