banner-pixelDeti majú bežne množstvo snov o profesií, ktorú chcú vykonávať, keď budú veľké. Chlapci to väčšinou skúšajú cestou astronauta či profesionálneho pretekára, poprípade športovca. S dievčatami je to však o niečo ťažšie.

Neplatí to ale o mladej Chloe Bridgewater, ktorá pochádza z anglického Herefordu. Toto veľmi milé dievčatko je ohromnou fanúšičkou moderných technológií a hlavne spoločnosti Google, v ktorej si vie predstaviť svoju budúcnosť. Napísala tak fascinujúci list priamo do sídla softvérového giganta. Chloe sa na celej spoločnosti najviac páči pracovné prostredie, ktoré je podľa nej pretvorené na zábavný park pre dospelých s množstvom oddychových miestností a hracích plôch.

zdroj fotografie: Business Insider

Po odoslaní tohto listu ale prišlo ohromné prekvapenie, keď sa vyjadril sám CEO Google, Sundar Pichai. Malej vedátorke a IT-čkárke poprial všetko dobré a s povzbudivými slovami sa s ňou lúčil, aby sa jej splnili všetky sny, ktoré si v živote zaumienila, pričom to nutne nemusí byť len v IT segmente a pokojne môže byť napríklad olympijskou šampiónkou v plávaní. Perličkou na záver bola veta, v ktorej Sundar očakáva od dievčatka skorú žiadosť o zamestnanie po skončení školy.

zdroj fotografie: Business Insider

Aj takto sa teda rodia príbehy, ktoré môžu vyústiť do nesmierneho talentu a snahy malej Chloe. Už teraz je však isté, že táto mladá Angličanka má pred sebou svetlú budúcnosť a aj my jej taktiež prajeme len to najlepšie.

Pošli nám TIP na článokNovinky