Nemohla sa táto dohoda urobiť pred 10 rokmi? Nemuseli by sme vkuse písať takéto články. No tak, kto by nehchcel vidieť Wolverina so všetkými Avengermi? To je predstava, o ktorej nesnívajú len všetci fanúšikovia, ale aj samotní predstavitelia všetkých filmových superhrdinov. 

No a práve samotný Zimný Vojak, Sebastian Stan, sa nedávno porozprával s Hughom Jackmanom, Wolverinom.

“Nedávno som sedel vedľa Hugha Jackmana. Nevedel som ako sa spýtať, aby to neznelo trápne ako napríklad: “Či sa čoskoro uvidíme?” Povedal mi teda o tom pár vecí a tu radšej skončím. Nechcem sa dostať kvôli tomuto do problémov. Spýtal som sa ho hlavne preto, lebo som neustále rozmýšľal nad tým, či bol Logan jeho poslednou Wolverine záležitosťou, no a on mi povedal, že o tom stále premýšľa a že to má stále na pamäti. Takže neviem, uvidíme.”

Myslíme, že je úplne jasné, že teraz sa môže konečne Jackmanov sen po prvýkrát stať skutočnosťou. Aj on si však uvedomuje, že už je pravdpeodobne neskoro. Aspoň tak teda doteraz rozprával všade, kde mohol. “Veľmi chcem túto postavu vidieť so všetkými Marvel hrdinami, no pre mňa už táto loď pravdepodobne odplávala,” povedal Jackman pred pár mesiacmi. 

Nás by predovšetkým zaujímalo, ako by to s Jackmanovou tvárou ako MCU Wolverina vlastne fungovalo. To je pravdepodobne asi najťažšia a najdôležitejšia otázka, ako chcú X-Menov a Avengers spojiť? Bude to reštartom alebo rôznymi dimenziami? Ako to bude fungovať? Bohužiaľ, táto odpoveď zatiaľ stále neprichádza. A kým nezistíme túto odpoveď, len ťažko môžeme špekulovať nad účasťami rôznych hercov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom