banner-mx5
Hasee je úplne neznáma čínska spoločnosť, ktorá sa snaží preraziť na trh so smartfónmi. Spoločnosť pripravuje vlastnú vlajkovú loď s naozaj nadupaným hardvérom. Ich pripravovaný smartfón sa teraz objavil na prvých reálnych fotografiách.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hasee je u nás nebude poznať asi nikto, no v Číne je to veľmi populárny výrobca počítačov. Ten sa teraz sústredí aj na smartfóny a ich prvá vlajková loď s kódovým označením Hasee HL9916004 zahliadla prvé svetlo sveta. Novinka prinesie celokovové telo, snímač odtlačkov prstov, 6″ 2K displej (2560 x 1440 pixelov) a 4 GB pamäte RAM.

Okrem toho, TOP model od Hasee prinesie aj desaťjadrový procesor, pravdepodobne nový MediaTek Helio X20. Vo výbave nájdeme aj 20 MPx zadný fotoaparát, ktorý z tela mierne vystupuje. Na fotografiách tiež môžeme vidieť dvojicu šuplíkov pre SIM karty, duálny reproduktor a štandardný USB konektor. Oficiálny dátum predstavenia ani cena pripravovaného zariadenia zatiaľ známa nie je, no očakáva sa, že Hasee to s cenou nebude preháňať, keďže ide o nováčika na trhu.

Zdroj: Gizchina.com

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú