Vlajková loď Meizu s procesorom Exynos 8890 príde možno už 3. septembra

banner-pro-6
Meizu tento rok svojich fanúšikov mierne sklamalo, keď začalo vo svojich vlajkových lodiach používať čipsety od MediaTeku. Kvalitné Exynosy od Samsungu boli nahradené o niečo horšími MediaTekmi, ktoré jednoducho nedokážu poskytnúť ten pravý výkon hodný vlajkových lodí. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ako vo vlajkovom Meizu Pro 6 sa nachádza Helio X25, tak aj v najnovšom MX6 je použitý procesor Helio X20. Už to pomaly začínalo vyzerať tak, že Meizu s Exynosmi nadobro skončilo, no predsa len sa ešte objavila iskrička nádeje. Len pred pár dňami sa na internete objavili špekulácie o tom, že Meizu plánuje predstaviť nový Pro 7, respektíve vylepšenú verziu Pro 6 s procesorom Exynos 8890. Meizu už navyše zverejnilo teaser, v ktorom láka na konferenciu konajúcu sa 3. septembra s heslom „Pro than Pro“.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

meizu pro 6 exynos 8890 teaser

TIP: Nádej neumiera! V AnTuTu sa objavila vlajková loď Meizu vybavená procesorom Exynos 8890

Qualcomm aktuálne vedie s Meizu súdny spor, takže pravdepodobnosť použitia Qualcomm čipsetu je takmer nulová. MediaTek predstaví svoj nový Helio X30 vyrobený 10 nm technológiou až budúci rok a predstavenie ďalšieho smartfónu s Helio X25 by nemalo žiadny význam. Použitie procesoru Exynos od Samsungu sa teda javí ako najpravdepodobnejšie. Ak ste čítali našu recenziu na Meizu Pro 6, určite ste sa dozvedeli, že sa jedná o veľmi prémiovo spracovaný a dobre vyzerajúci smartfón, ktorý naviac disponuje kvalitným fotoaparátom a perfektným displejom. Ak by sme sa teda naozaj dočkali vylepšenej verzie s Exynosom 8890 a cena zariadenia by ostala zachovaná, konečne by sa jednalo o dôstojného konkurenta pre ostatné tohtoročné vlajkové lode.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
17%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.