VKWorld VK7000X vo fantastickej zľave u nášho partnera Everbuying.net

banner-letv-one
V našich končinách veľmi záhadná spoločnosť VKWorld pomaly naberá nových fanúšikov aj vďaka svojmu modelu VK7000X. Tento zaujímavý kúsok sa vyznačuje relatívne dobrou výbavou, ktorá je však vyšperkovaná naozaj veľmi nízkou cenou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

VKWorld VK7000X je zariadenie určené pre tých najzákladnejších používateľov. Nič tu nenájdeme nazvyš a všetko podlieha veľmi nízkej cene. Plastová konštrukcia ukrýva 5-palcový HD displej s 3D zahnutím. Výkon obstaráva procesor MediaTek MT6580 so 4 jadrami pracujúcich na frekvencii 1,5 GHz. Sekunduje mu 1 GB operačnej pamäte, ktorú dopĺňa 8 GB interného úložiska s možnosťou rozšírenia pomocou microSD kariet. Veľmi milo nás prekvapil použitý systém, ktorý je v tomto prípade Android 5.1.

everbuying
Zadnej strane dominuje 5 MPx primárny fotoaparát. 2 MPx selfie fotoaparát nájdeme na prednej strane. Ako inak, aj VK7000X disponuje DualSIM, no bohužiaľ bez podpory LTE pripojenia. Na záver prichádza to najlepšie. VKWorld VK7000X bežne stojí 53 €, no v momentálnej zľave ho kúpite už za neskutočných 45 €. Táto akcia platí iba na prvých 50 predaných kusov každý utorok až do 24. novembra. Poponáhľajte sa a možno práve tento kúsok môže byť darčekom pre vašich blízkych, ktorí hľadajú iba ten najzákladnejší smartfón.

VKWorld VK7000X v neskutočnej zľave za 45 € v e-shope Everbuying.net!

VKWorld VX7000VkWorld VX7000 (2)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.