Netflix si pre slovenských predplatiteľov opäť nachystal hromadu nového obsahu. Ponuka bola tentokrát sústredená prevažne na nové aj staršie filmy, za pozornosť však stojí aj nová séria drsnej detektívky z Londýna.

Adrenalínová jazda

Po obrovskom úspechu dokumentárnej série o Michaelovi Jordanovi, The Last Dance, majú fanúšikovia športu opäť dôvod na radosť. Od dnes totiž v ponuke streamovacej služby môžu nájsť adrenalínom nabitú športovú sériu Don’t Crack Under Pressure, ktorá prichádza rovno so všetkými troma filmami v sérii.

Skydiving, plávanie so žralokmi, surfovanie či lyžiarske zdolávanie strmých skalných svahov, tvoria len malú časť palety extrémnych športov, ktoré francúzska dokumentárna séria prinesie. Predstavení budú noví aj starí profesionálni športovci s láskou k adrenalínu, prekonávajúci hranice svojich možností.

Bonusom k trojici filmov sú aj ďalšie dva dokumenty zamerané na extrémne športy – Magnetic a Addicted to Life. Tie v ponuke Netflixu rovnako nájdeš od dnešného dňa.

Severská kriminálka z predmestia Londýna

Aj týmito prívlastkami diváci častujú kriminálny seriál Marcella, ktorý na Netflixe pokračuje treťou sériou. Tá by mala priamo nadväzovať na koniec svojho predchodcu a detektívka Marcella Backland sa ocitne v Belfaste, kde sa v utajení a s novou identitou snaží infiltrovať do nebezpečnej rodiny Maguirových.

Tvorcovia opäť sľubujú napínavý príbeh s množstvom dejových zvratov, postáv a komplikovaných vzťahov. Tón seriálu by sa teda od dvojice predchodcov nemal príliš odlišovať a diváci sa opäť môžu tešiť na slušnú detektívku. Seriál v ponuke streamovacej služby nájdeš v nedeľu 14. júna.

Lov za pokladom

Za pozornosť rovnako stojí aj vysnívaná snímka úspešného režiséra Spikea Leeho (BlacKkKlansman) Da 5 Bloods, ktorý sme zaradili aj do zoznamu najočakávanejších filmov tohto roka na Netflixe.

Vo filme sa partia veteránov z Vietnamu rozhodne vrátiť na miesto krutých spomienok, aby našli zakopaný poklad so zlatom. Okamžite po návrate sa však vyslúžilým vojakom začínajú vracať spomienky na nemilosrdné boje s Vietcongom, Da 5 Bloods sa teda bude odohrávať v dvoch časových rovinách.

Prvé recenzie filmových kritikov nešetria chválou, očakávať podľa nich môžeš nadpriemernú dramatickú snímku o priateľstve a spoločnom prekonávaní traumatických zážitkov okorenenú o dávku slušnej akcie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom