HBO nám práve potvrdilo, kedy uvidíme očakávanú poslednú sériu Game of Thrones! Stalo sa tak na ich oficiálnej stránke. Epická fantasy séria sa k nám vráti s šesťdielnou ôsmou. a teda finálnou sezónou v roku 2019. Oficiálne sa tým potvrdili slová predstaviteľky Sansy Stark – Sophie Turner

Tá nám začiatkom decembra minulého roka oznámila, že finálnej série sa nedočkáme skôr ako v roku 2019. Jedná sa teda po prvýkrát o sezónu, ktorá k nám nepríde rok po tej predchádzajúcej.

Kto sa postará o réžiu, scenár a produkciu?

O réžiu novej série sa postarajú David BenioffD.B. Weiss a Miguel Sapochnik, ktorí už v minulosti pracovali pár krát na réžii. Scenár si podelia David Benioff a D.B. Weiss, v spolupráci s ich kolegami Bryanom Cogmanom a Daveom Hillom.

Výkonnými producentmi budú vyššie zmienení David Benioff a D.B. Weiss. Tí sa o ňu starajú už od prvej série. Avšak podieľať sa budú aj Carolyn StraussFrank Doelger a Bernadette Caulfield. Pomáhať im budú aj výkonní co-producenti a to Bryan CogmanGuymon CasadyVince Gerardis a spisovateľ knižnej predlohy George R.R. Martin.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom