[Video] Xiaomi Mi Note prestrelené v slow-motion videu

Čínsky gigant Xiaomi predstavil zariadenia Mi Note a Mi Note Pro už v januári, no ihneď po predstavení sa stali obľúbeným. Jednoduchý dizajn, nápadná podobnosť na iPhone a kvalitné spracovanie sa stali v Číne opäť vyhľadávanými aspektami. Na internete však kolujú rôzne propagácie. Jednou z nich je video zachytávajúce prestrelenie zariadenia v slow-motion.

Pre zopakovanie, Mi Note je vynikajúco vybavený phablet s 5,7-palcovým 1080p displejom a tenkým, len 6,95 mm telom. Nechýba Snapdragon 801 procesor, taktovaný na 2.5GHz, 3 GB RAM, 13 MPx fotoaparát od spoločnosti SONY s optickým stabilizátorom obrazu, 4 MPx UltraPixel „selfie“ fotoaparát na prednej strane a nájdeme tu aj skvele spracované hudobné podanie. Toto ,,zviera“ stojí len 371 dolárov v Číne, ale (samozrejme) pri dovážaní sa cena o dosť dolárov zvýši.

Zdroj: PhoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Baláž
Operačnému systému Android sa podrobne venujem už vyše piatich rokov a oslovil ma aj Android Wear. Prečo? Jednoduchosť a úplné užívateľské prispôsobenie prostredia je pre mňa dôležité. Momentálne vlastním Samsung Galaxy Note 3 Neo a Motorola Moto 360.