Svetelný podpis áut je niečo, z čoho sa v posledných rokoch stal samostatný pojem. Svetlá už neplnia iba funkčnú úlohu, no čoraz viac je ich funkcia aj dizajnová. Svetlá však nie sú to jediné, čo môže na aute v noci svietiť. Osvetlená môže byť napríklad aj predná maska a tá na elektrickej Škode Enyaq v noci doslova žiari.

FonTech

Potom sú tu ale autá také, ktoré si nemôžeš spliesť ani v tme. Takýmto autom je aj Škoda Enyaq, ktorá má v ponuke príplatkovej výbavy prvok crystal face.

Dizajnový prvok, za ktorý si budeš chcieť priplatiť

Podsvietená predná maska crystal face je dostupná v rámci balíka LIGHT & VIEW PLUS, ktorý stojí 677 €. Isto si hovoríš, že vyhodiť takmer 700 € len za to, že ti na aute svieti predná maska je absolútna hlúposť, no ver mi, že s týmto prvkom sa za tvojim autom budú otáčať davy.

Enyaq si získal srdcia Slovákov

Od spustenia objednávok novinky Škoda Enyaq iV na našom trhu ubehlo iba niekoľko mesiacov a a česká automobilka už pokorila hranicu sto predaných kusov tohto elektromobiluMy máme s elektromobilom z Mladej Boleslavy už niekoľko skúseností. Prvý kontakt sme s ňou absolvovali ešte v apríli, kedy sme si v redakcii mohli Enyaq vyskúšať na celý deň. Pred pár mesiacmi sme jazdili aj na verzii s pohonom 4×4 a podsvietenou prednou maskou a nedávno sme testovali aj verziu Enyaq iV 80 s najväčšou batériou a pohonom zadnej nápravy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú