banner-mi4s
Nováčik vo svete čínskych smartfónov, Vernee, sa do povedomia dostáva pomerne rýchlo. Od predstavenia vlajkovej lode Apollo neubehol ešte ani týždeň, no už sa začínajú objavovať informácie o ďalšom smartfóne, ktorý by mal byť pre zmenu tentokrát strednej triedy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Manipulácia a držanie smartfónu. To je práve to, čím by mal nový Vernee Thor vynikať. Dosiahnuť by to mal nielen svojím zaoblením, ale aj 2.5D sklom a ergonomickým dizajnom. Displej by mal mať dobre vyvinutú ochranu proti zachytávaniu odtlačkov a zadná strana smartfónu bude príjemná na dotyk vďaka pogumovaniu.

vernee-thor-oficialne-fotky (19)

Špecifikácie smartfónu ostávajú rovnaké, aké sme sa dozvedeli z predošlého úniku. Displej by teda mal mať uhlopriečku 5 palcov a HD rozlíšenie, pričom procesorom sa pravdepodobne stane MediaTek MT6753, ktorému budú sekundovať 3 GB pamäte RAM. Zmienka padla aj o 16 GB úložisku, ktoré bude možné rozšíriť pomocou microSD karty až do 128 GB. Fotoaparáty prídu s 13, resp. 5 MPx rozlíšením a nesmieme zabudnúť ani na 2 800 mAh batériu, ktorá by ale vzhľadom na použitý displej a procesor mohla dosiahnuť slušné výsledky. Momentálne sa hovorí o cene 129,99 USD, čo je v prepočte približne 116 €. Vernee sa navyše po oznámení spolupráce so známou taxislužbou Uber stalo pozornosťou celosvetových médií.

vernee-thor-oficialne-fotky (4)

Zdroj: Vernee

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP