banner-mi4s
Aj keď je výrobca Vernee úplný nováčik, počas jedného mesiaca jeho pôsobenia sme sa už dozvedeli o existencii dvoch smartfónov. Vlastne zatiaľ len o jednom, konkrétne o Vernee Apollo. O tom ďalšom si povieme dnes, nakoľko na verejnosť unikli detaily pripravovanej novinky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Známu taxislužbu Uber vám určite predstavovať nemusíme. Zaujímavosťou však je, že s touto spoločnosťou plánuje spomínaný výrobca predstaviť nový smartfón strednej triedy. Smartfón s menom „Thor“ by mal prísť so zahnutým pogumovaným dizajnom, kompaktným 5-palcovým HD displejom a o výkon by sa mal starať procesor MediaTek MT6753 spolu s 3 GB operačnou pamäťou RAM. K dispozícii bude aj 16 GB úložisko, ktoré však bude možné rozšíriť pomocou microSD kariet až do 128 GB.

vernee thor 1

Zadný fotoaparát ponúkne 13 MPx rozlíšenie a predný 5 MPx rozlíšenie. Vo vnútri smartfónu by sa mala nachádzať aj 2800 mAh batéria, no vzhľadom na použitie úsporného procesoru a menšieho displeja výdrž môže dosiahnuť výborné hodnoty. Cena ani dátum predstavenia zatiaľ neboli zverejnené, no ak sa pozrieme na špecifikácie, môžeme tipovať cenu minimálne pod hranicou 150 €. Predstavenie sa očakáva v apríli.

vernee thor 2

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP