banner-mi5
Boj vlajkových lodí na smartfónovej scéne sa tento rok už začal, to však neznamená, že noví hráči nemôžu zamiešať karty. Presne to totiž robí úplne nová značka Vernee so svojím veľkolepým smartfónom Vernee Apollo. Ten prichádza s vychytávkami ako 6 GB RAM či procesor Helio X20. Prekvapení je však omnoho viac.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vernee je spoločnosť, ktorá prišla na trh pomerne nedávno a na propagáciu si vybrala konferenciu spoločnosti Mediatek, kde bol okrem iného predstavený aj nový procesor Mediatek Helio X25. Vernee Apollo však príde so starším modelom Helio X20. Okrem toho prinesie aj celokovový dizajn, ktorý zozadu nápadne pripomína Huawei Mate 8.

vernee-apollo
Až na tento detail je však Apollo papierovo výborne vybavený. Okrem spomínaného 10-jadrového Helio X20 čipu v ňom nájdeme 5,5-palcový 2K displej, 6 GB RAM, 128 GB vnútornej pamäte, 21 MPx Sony IMX230 fotoaparát na zadnej strane a 8 MPx na prednej. Okrem toho by mal podporovať Force Touch známy z iPhone 6s či Huawei Mate S a prináša aj reverzibilný USB Type-C konektor či snímač odtlačkov prstov. Vernee plánuje posielať prvé modely koncom apríla. Cena a kapacita batérie ostávajú záhadou. Čo si myslíte? Má Vernee šancu uspieť?

Vernee Apollo 3Vernee Apollo 1

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP