Vernee Mars odhaľuje svoju krásnu konštrukciu na ďalšej sérii fotografií

banner-honor-8Jeden z očakávaných počinov ambicióznej spoločnosti Vernee, Vernee Mars, má byť oficiálne odhalený až niekedy v novembri. To však nebráni početným únikom, ktoré sa o novinke objavujú skutočne často. Nedávno sme sa tak dozvedeli, že okrem zlatej verzie príde Vernee Mars aj v modrej farbe a dnešný únik potvrdzuje ďalšiu farebnú variantu, ktorou je sivo-strieborná.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Táto farebná verzia je pri smartfónoch vcelku bežná a nie je teda veľkým prekvapením. Zatiaľ to vyzerá tak, že tento dizajnovo podarený smartfón vstúpi do predaja v troch farebných verziách. Zo všetkých troch priam srší kvalitné spracovanie hliníkovej konštrukcie spolu s predelmi antén vyvedenými po okrajoch zariadenia. Zadná strana ďalej skrýva aj optiku fotoaparátu s LED bleskom a logo výrobcu. Už na prvý pohľad je jasné, kde sa inšpirovala mladá čínska spoločnosť pri vytváraní dizajnového návrhu svojho najnovšieho počinu. Treba však povedať, že malá inšpirácia od velikánov akými sú spoločnosti Apple, či Meizu rozhodne nie je na škodu.

CatchF094

CatchF8DB

Po stránke špecifikácií sa zatiaľ toho vie, bohužiaľ, len veľmi málo. Samotná spoločnosť Vernee však na svojej stránke informovala, že novinka bude vybavená procesorom Helio P20 od spoločnosti MediaTek. Ten by mala ďalej dopĺňať 6 GB pamäť RAM. Novinka teda rozhodne bude mať čo ponúknuť, a to nielen po stránke konštrukcie, ale i špecifikácií, či odladenosti softvéru. Napriek tomu, že stále nemáme žiadne informácie o cene nového Vernee Mars, s istotou môžme očakávať nízko nastavenú cenovú latku.

TIP: Vernee Mars na trh dorazí s novým MediaTek Helio P20 a 6 GB RAM!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
89%
Chcem to
11%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]