Vernee Mars príde možno aj v modrej farbe. Inšpirácia? iPhone 7

banner-ulefone-future
Nováčik Vernee sa na trhu so smartfónmi pomaly, ale isto udomácňuje. Už teraz však bojuje o nových majiteľov zo svojho neveľkého portfólia smarfónov. Ponuka zariadení by sa mala ale už čoskoro rozrásť. Jeden z nových pripravovaných modelov je aj Vernee Mars.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

September bude veľký mesiac pre mnohých výrobcov smartfónov. Dôležitým dátumom je aj 7. september, kedy firma Apple, najväčší konkurent Androidových smartfónov, predstaví svoj nový smartfón, iPhone 7. Detailné informácie tohto zariadenia rozoberať nebudeme, no je tu jedna vec, ktorá stojí za zmienku. Nová farba. iPhone 7 by mal prísť v novom farebnom prevedení, konkrétne v tmavomodrej farbe. Týmto sa zjavne nechal inšpirovať aj čínsky výrobca Vernee, ktorý svoj Vernee Mars zrejme tiež zahalí do tejto farby.

Na uniknutých snímkoch konštrukcie Vernee Mars si môžme všimnúť, že výrobca sa pri farbe nezastavil a s čerpaním inšpirácie od amerického konkurenta pokračoval. Novinka tak ponúkne zmenený tvar antény, ktorá už nepretína zadnú časť, ale kopíruje hrany smartfónu. Konštrukcia sa okrem samotnej farby zhoduje s nedávno uniknutými fotografiami zlatej verzie.

Nového smartfónu sa dočkáme podla oficiálnej stránky výrobcu až v priebehu novembra. Spoločnosť taktiež prezradila, že v útrobách Vernee Mars sa bude ukrývať čipset MediaTek Helio P20 doplnený o enormných 6 GB pamäte RAM. Páči sa vám nová, modrá farba, ktorú začína na svoje zariadenia aplikovať čoraz viacej výrobcov?

Vernee_Mars

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
86%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
14%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.