Vernee Mars na trh dorazí s novým MediaTek Helio P20 a 6 GB RAM! Budúcej vlajkovej lodi od Vernee sa dočkáme v novembri

banner-le2
Výrobca Vernee prišiel na trh len vo februári tohto roka, pričom na svojom konte má už 2 veľmi vydarené smartfóny. K 10-jadrovému Vernee Apollo Lite a jednému z najlepších smartfónov do 100 €, Vernee Thor, sa v novembri tohto roka pridá ešte vlajková loď so slušnou výbavou.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vernee Mars – tak znie názov nadchádzajúcej vlajkovej lode mladého ambiciózneho výrobcu čínskych smartfónov. Po úspechu veľkom svojich dvoch súčasných modelov má spoločnosť určite dobrý dôvod na predstavenie v poradí už tretieho smartfónu za tento rok. Vernee Mars prinesie zaujímavú hardvérovú výbavu, z ktorej nateraz poznáme len časť. Očakávame aj agresívnu cenovku, ktorou sa zariadenia tohto výrobcu vyznačujú.

vernee-mars (1)

Priamo od Vernee nám boli zaslané informácie o najnovšom Vernee Mars, ktorý bude patriť medzi smartfóny s najnovším MediaTek Helio P20 procesorom. Ten bol predstavený na MWC 2016 späť vo februári a v prvých smartfónoch ho uvidíme v poslednom štvrťroku 2016. Osem jadier najnovšieho procesora vyššej strednej triedy je vyrobených modernejším 16 nm výrobným procesom, pričom ich maximálny takt je až 2,3 GHz. O plynulý beh graficky náročných hier sa postará akcelerátor Mali-T880 bežiaci na 900 MHz frekvencii.

vernee-mars (2)

Procesor Helio P20 prichádza ako prvý na svete s podporou dvojkanálovej operačnej RAM pamäte typu LPDDR4X. Dva kanály umožnia využiť až 6 GB RAM pamäte, ktoré bude obsahovať aj očakávaný Vernee Mars. Predstavenia sa dočkáme niekedy v novembri tohto roka. Presný dátum ani cena zariadenia špecifikované neboli.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
89%
Chcem to
11%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]