Vernee Apollo s Helio X20 procesorom a 6 GB RAM bude stáť výborných 358 eur!

banner-mi5Čínska spoločnosť Vernee je na trhu úplný nováčik, avšak už sme o nej stihli napísať niekoľko zaujímavých článkov. Konkrétne sme sa zameriavali najmä na vlajkovú loď Vernee Apollo, ktorá prekvapí 6 GB RAM pamäťou a 10-jadrovým procesorom Helio X20. Dnes sme sa dozvedeli, že novinka šokuje aj cenou.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

So spoločnosťou Vernee sme sa prvýkrát stretli na konferencii MediaTeku, na ktorej bol predstavený procesor Helio X25. Tam sme sa oboznámili aj s novou predstavenou vlajkovou loďou Vernee Apollo, v poradí druhým smartfónom na svete so 6 GB RAM (po Vivo Xplay 5). Ráno k nám dorazila správa, že podľa zdrojov z vnútra firmy tento model príde na medzinárodný trh s veľmi zaujímavou cenou na úrovni 358 €.

vernee-apollo-cena

Pre porovnanie, cena spomínaného Vivo Xplay 5 začína od 519 €, pričom verzia so 6 GB RAM stojí vysokých 602 €. Vernee Apollo príde s 5,5-palcovým 2K displejom, procesorom Mediatek Helio X20, 6 GB RAM, 128 GB úložiskom, 21 MPx Sony IMX230 fotoaparátom a celokovovým telom. Predobjednať si ho budeme môcť už čoskoro, no presný dátum stále nepoznáme.

Zdroj: TS Vernee

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]
  • Martin Mihali

    Hmm. To vyzerá dobre.

  • Mirosan

    Pf tá cena sa mi nezdá. Pôvodne som plánoval xi5. Ale počkám.