banner-mi5
Dnešný technologický svet umožňuje rozvoj mnohým originálnym a inovatívnym startup firmám. Nedávno sa takou stala aj novovzniknutá hi-tech spoločnosť Vernee. Vernee už chystá aj svoju prvú vlajkovú loď Apollo, ktorá bude predstavená na blížiacej sa konferencii MediaTek 2016.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Napriek tomu, že ide na trhu mobilných výrobcov o úplného nováčika vyzerá to tak, že sa spoločnosť rozhodla poriadne zamiešať kartami a to hneď na tých najvyšších pozíciách. Pripravovaná vlajková loď bude predstavovať vysoký level inovatívnosti, spoločne so šikovnými zručnosťami tímu podporenými kvalitným výskumom spoločnosti Vernee. Vzostup novej značky je založený na skvelých produktoch a spoločnom úsilí všetkých ľudí stojacich za touto firmou. Na najbližšej konferencii MediaTek sa Vernee chystá predstaviť svoj prvý smartfón Apollo, ktorý získal svoje pomenovanie podľa prvého projektu pristátia na Mesiaci. Názov tak symbolizuje tie najvyššie ambície spoločnosti na neľútostnom trhu mobilných zariadení.

MediaTek conference

Jednotlivé špecifikácie modelu patria do top kategórie na dnešnom trhu a sľubujú tak príchod naozaj kvalitného zariadenia. Model Vernee Apollo bude poháňať procesor MediaTek Helio X20. Displej zariadenia príde s jemným 2K rozlíšením a uhlopriečkou o veľkosti 5,5-palca. K dispozícii má byť až 6 GB RAM pamäte, pričom rovnako veľkou pamäťou RAM dnes disponuje len jediný smartfón, ktorým je Vivo Xplay 5. Aj vnútorné úložisko prináša tú najvyššiu kvalitu a jeho kapacita bude 128 GB. Kvalitné fotografie bude možné zhotoviť pomocou 21 MPx zadného fotoaparátu Sony IMX230, vpredu pôjde o 8 MPx snímač. Apollo príde aj s pokročilou technológiou Force Touch a USB Type-C konektorom. To všetko bude osadené do kovovej unibody konštrukcie s oku lahodiacim vzhľadom .

Vernee Apollo (2)

Vernee Apollo môže teda predstavovať naozaj svieži vánok v kategórii tých najkvalitnejších zariadení. Vernee plánuje spustiť dodávky svojej vlajkovej lode koncom apríla, cena však zatiaľ zostáva neznáma. Na ďalšie informácie budeme netrpezlivo čakať.

Zdroj: Vernee

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP