Odolnosť dnešných telefónov je pomerne diskutovanou témou. Stáva sa, že majú slabšie parametre a vyzerá to potom tak, že sa odolnosť s výkonom nedali optimálne spojiť. To však nie je prípad nového Vernee Active.

Hlavnou výhodou tohto smartfónu je jeho odolnosť. Vďaka certifikácii IP68 je vodeodolný, prachuodolný a tiež odolný voči pádom. Vďaka špičkovému zapečateniu je prachuodolný na 99 % a odolnosť voči pádom je zabezpečená vďaka vojenskému Kevlaru na zadnej strane telefónu. Vernee Active prichádza s 5.5″ displejom s Full HD rozlíšením v tele 5.0″ telefónu, vďaka čomu sa ľahšie drží v ruke. Pohonným agregátom je MediaTek Helio P25, 6 GB RAM pamäť a 128 GB úložisko.

Výbava vlajkových lodí

Vďaka rýchlemu nabíjaniu cez USB Type-C sa telefón nabije za 2.5 hodiny. Veľká 4200 mAh batéria navyše zaistí výdrž na rovné tri dni. Vzadu nájdeš 13 MPx fotoaparát a čítačku odtlačkov prstov a vpredu nad displejom sa nachádza 8 MPx selfie kamera. Telefón má tiež slot pre dve nanoSIM karty, plnú podporu LTE a beží na operačnom systéme Android 7.0 Nougat. Teraz si ho však môžeš predobjednať len za 273.44 €.

Predobjednať Vernee Active za 273.44 €

Zapoj sa do súťaže o Vernee Active a 500 € na cestovanie

Na stránkach výrobcu máš možnosť zapojiť sa do zaujímavej súťaže. Jeden šťastlivec dostane Vernee Active a príspevok 500 € na cestovanie. Ďalší traja súťažiaci majú možnosť získať samotný Vernee Active. Pre zapojenie do súťaže musíš ísť na stránku výrobcu, poskytnúť tvoj e-mail a do komentárov napísať, kde si myslíš, že potrebuješ, alebo budeš potrebovať odolný telefón a čo urobíš, ak budeš mať Vernee Active. Súťaž trvá od 1. – 12. decembra!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom