Popularita filmovej série John Wick je na vzostupe a od premiéry prvého filmu v roku 2014 sa z Keanu Reevesa a jeho postavy stala nová akčná ikona. Okrem horúco očakávaného štvrtého dielu, ktorý sa do kín dostane v máji budúceho roka, štúdio Lionsgate chystá aj filmový odklon, ktorý práve dostal atraktívnu hereckú posilu.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Ako informuje portál Deadline, titulnú rolu v pripravovanom spin-offe si zahrá Mel Gibson. Populárny herec a režisér patrí ku kontroverzným hollywoodskym osobnostiam, predovšetkým kvôli svojim rasistickým a antisemitským vyhláseniam z minulosti. (Aj) vďaka nim sa Gibson dostal na tzv. blacklist, čiernu listinu Hollywodu, na ktorej sa ocitajú problémoví umelci a spravidla už v branži šancu nedostanú.

TMDB.org

V centre tajomný hotel

Pripravovaný projekt nesie názov Continental a pôjde o televíznu minisériu pozostávajúcu z troch 90-minútových filmov. Odohrávať sa budú 40 rokov pred udalosťami Johna Wicka a posvietia si na vznik hotela Continental, tajomného útočiska zabijakov a neutrálnej pôdy s tvrdými pravidlami, dobre známeho z filmovej série.

Štúdio Lionsgate na filmoch neplánuje šetriť a do každého z nich je pripravené investovať až 20 miliónov dolárov. Projekt je vo vývoji už od roku 2017, až teraz však našiel svoju titulnú postavu, ktorou bude práve Mel Gibson.

Austrálsky herec v Continental stvárni postavu menom Cormac, nič viac sa o nej momentálne nevie. S istotou vo filmoch uvidíme aj riaditeľa hotelov, Winstona, ktorého vo filmovej trilógii stvárnil herec Ian McShane.

Keďže sa prequel odohráva desiatky rokov pred trilógiou John Wick, McShane si svoju rolu nezopakuje, nie je však vylúčené, že vo filmoch budeme počuť aspoň jeho hlas. Z rovnakého dôvodu sa v Continental neobjaví ani Keanu Reeves.

Lionsgate

John Wick momentálne patrí k najvyhľadávanejším filmovým sériám súčasnosti a jeho popularita od premiéry prudko vzrastá. Kým prvý film v kinách zarobil 86 miliónov dolárov, pokračovanie tvorcom prinieslo viac než 171 miliónov, tretí diel už s prehľadom pokoril 300 miliónovú métu.

Tvorcovia preto ohlásili rovno dva ďalšie filmy s Keanu Reevesom, najbližší by mal do kín doraziť 27. mája budúceho roka. Okrem nich sa chystá aj spin-off Ballerine a zmienená televízna séria Continental.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú