banner-mate-8
V Číne je momentálne najrušnejší čas v roku. Celá krajina oslavuje Čínsky nový rok, počas ktorého sa síce nedočkáme uvedenia nového smartfónu na trh, no veľké e-shopy pripravujú pre zákazníkov neodolateľné zľavy. Jedným z nich je aj náš partnerský e-shop Gearbest.com. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Kompletnú ponuku nájdete na tomto odkaze a my si v našom výbere ukážeme len tie najzaujímavejšie zariadenia a doplnky, ktoré dúfame, že očaria veľké množstvo fanúšikov čínskej techniky.

Xiaomi Mi4C

Niet je pochýb o tom, že počas jesene minulého roka bol jedným z najlepších smartfónov Xiaomi Mi4C. Čínsky gigant opäť ukázal, prečo mu sa mu v posledných rokoch tak darí a pre fanúšikov pripravil úžasné zariadenie. Svoje schopnosti dokázal smartfón aj v našom podrobnom teste, v ktorom získal veľmi vysoké hodnotenie. Mi4C prichádza so špičkovým 5-palcovým FullHD displejom, procesorom Snapdragon 808, 2 / 3 GB RAM pamäťou, 16 / 32 GB interným úložiskom, Androidom 5.1 Lollipop, ktorý samozrejme beží pod nadstavbou MIUI 7.1, 13 MPx Samsung fotoaparátom a 3080 mAh batériou.

xiaomi-mi4c-recenzia (9)
Opäť však zamrzela horšia podpora LTE pripojenia, no napriek tomuto menšiemu mínusu je Xiaomi Mi4C jedným z najlepších smartfónov minulého roka. V akcii na počesť čínskeho nového roka môže byť váš už za výborných 203 €. Xiaomi Mi4c je dostupné aj v európskom sklade e-shopu, kde ho môžete zakúpiť za perfektných 208 €.

Xiaomi Redmi Note 3

Potvrdenie dominantnosti Xiaomi naplno preukazuje úžasný smartfón strednej triedy, Xiaomi Redmi Note 3, ktorý už stihol prejsť aj našim podrobným testom. Nadupaný hráč strednej triedy disponuje krásnou celohliníkovou konštrukciou, 5,5-palcovým FullHD displejom, slávnym procesorom MediaTek Helio X10, 2 GB RAM pamäťou, 16 GB úložiskom, 13 MPx fotoaparátom, Androidom 5.1 Lollipop s nadstavbou MIUI 7 a samozrejme aj s DualSIM funkcionalitou.

Xiaomi Redmi Note 3
Neslávne zaváhanie sa však opäť dotklo neúplnej podpory 4G LTE mobilného pripojenia na našom území. Xiaomi Redmi Note 3 so 16 GB interným úložiskom a 2 GB RAM pamäťou môžete kúpiť už za výborných 161 €.

Ulefone uWear

Okmre oblasti smartfónov sa pozrieme aj na zariadenie z rýchlo rastúceho trhu so smarthodinkami, ktoré počas tohto roka majú zažiť obrovský boom. Čínske smarthodinky nie sú výnimkou a v najnovšej akcii si môžete kúpiť nejedny za vynikajúce ceny. Hodinky Ulefone uWear si držia titul najlacnejších inteligentných hodiniek na trhu. Samotné zariadenie ukrýva 1,44-palcový displej s 2,5D zahnutím, ktorý je zasadený do tela s nerezovej ocele, vlastný operačný systém, odolnosť voči vode a prachu podľa certifikácie IP65 a celkom slušnú 250 mAh batériu.

ulefone-uwear-akcia
Samozrejmosťou je taktiež podpora prezerania notifikácií na hodinkách a rôzne fitness merače, ktoré sa predovšetkým zídu vášnivým športovcom. Tieto veľmi zaujímavé smarthodinky sú v spomínanej akcii dostupné za smiešnych 20 €.

Meizu HD50 slúchadlá

V dnešnom výbere síce máme len 4 produkty, no snažili sme sa vybrať tie najlákavejšie. Ponuku zakončíme pohľadom na najnovší prírastok do portfólia produktov spoločnosti Meizu. Výrobca sa rozhodol obnoviť svoje portfólio slúchadiel. Slúchadlá Meizu HD 50 sú majstrovské dielo minimálne po stránke dizajnu, no svoje prednosti dokazujú aj kvalitou po zvukovej stránke.

meizu hd50
Meizu použilo špičkové komponenty, ktoré sa nachádzajú v slúchadlách za rádovo vyššiu cenu o desiatky eur. Viac informácii a detailné špecifikácie sa dozviete v našom podrobnom článku. Výsledná cena je veľmi prijateľných 57 €.

Skvelá akčná ponuka na najrôznejšie produkty len v e-shope Gearbest.com!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú