Na fotografii zo stretnutia kľúčových osôb spoločnosti OnePlus sa objavil prototyp nového smartfónu. S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o budúcoročný model OnePlus 7.

Obrovský úspech modelu OnePlus 6T určite neznamená, že inžinieri z OnePlus teraz môžu pár mesiacov iba oslavovať. Ako väčšina technologických lídrov, aj oni začínajú ihneď po uvedení novinky na trh pracovať na nástupcovi. Na internete sa objavila fotografia zo stretnutia najvyšších vo firme.

Tá zachytáva CEO OnePlus, Pete Laua, ktorý prezentuje akési neznáme zariadenie. Jeden z jeho kolegov na fotografii drží reálny produkt tohto zariadenia v bielej farbe a druhé rovnaké červené zariadenie leží na stole pred ním.

Je teda veľmi pravdepodobné, že sa jedná o dizajnové prototypy nástupcu OnePlus 6. Z fotografie súdime, že ide o značný odklon od aktuálneho modelu čo sa dizajnu týka. Duálny fotoaparát na zadnej strane nahradil „čierny kruh“, v ktorom sa okrem šošoviek môžu nachádzať aj iné snímače. Podobný dizajnový prvok môžeš vidieť na zariadení Motorola Moto Z. Očakávané predstavenie novinky je však odhadované najskôr až na máj 2019, preto sa môže výsledný dizajn úplne líšiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom