O možnosti animovanej odbočky univerza Zaklínača je známo už niekoľko dní. Je teda pochopiteľné, že mnohí fanúšikovia začali okamžite bádať, akým smerom sa tento príbeh bude uberať. Na túto otázku im takmer obratom odpovedá samotný Netflix.

Animovaný film od Netflixu už má svoju vlastnú kartu na streamovacej službe, ktorá však neprezrádza nič iné, ako názov. The Witcher: Nightmare of the Wolf by sa podľa oficiálneho Twitter účtu Netflixu mal zameriavať na osud jednej z najdôležitejších postáv v Geraltovom živote.

Vesemir, ktorý by mal byť stredobodom filmu je najstarší a najskúsenejší zaklínač na Kaer Morhen. Podobne ako Geralt, aj Vesemir pôsobil v škole vlka a často je v knihách a hrách vykresľovaný ako pomyselný otec Geralta a ostatných zaklínačov na pevnosti Kaer Morhen.

Príspevok na Twitteri ukazuje model Vesemira z tretieho dielu hernej série. Popis k obrázku, ktorý približuje príbeh animáku, znie nasledovne: ,,Dlho predtým, ako bol mentorom Geraltovi, sa Vesemir vydal na svoju vlastnú cestu zaklínača po tom, ako si záhadný Deglan nárokoval zákon prekvapenia.“

Nenechaj si ujsť
Hráči sú zhrození. Remaster Warcraft 3 je katastrofa, žiadajú vrátenie peňazí

Viac informácií o Nightmare of the Wolf známo nie je. Takisto nie je potvrdené, kto by si mal zahrať Vesemira, ako v nedávno oznámenom animáku, tak aj v druhej sérii hraného seriálu. Niektorí fanúšikovia sa však domnievajú, že Geraltovho mentora by mal stvárniť samotný Mark Hammil. Ten vtipne reagoval koncom minulého roka, ktorý aj napriek absolútnej nevedomosti by túto rolu zobral.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom