Keďže Zaklínač zaznamenal nesmierny úspech a radí sa medzi to najlepšie na streamovacej službe, niet divu, že internet srší rôznymi novoobjavenými teoretikmi a fanúšikmi univerza. Natáčanie druhej série, v ktorej by sa mal objaviť aj samotný Vesemir, začína už vo februári. Tu na scénu Twitteru opäť raz vchádza Mark Hammil.

Ten by si podľa tweetu na účte fanúšikov Star Wars rád zahral ako samotný Geraltov mentor. Vedel by si si ty predstaviť Lukea Skywalkera ako postaršieho učiteľa z Kaer Morhen? Aj keď vtipne poznamenal, že o nejakom Vesemirovi alebo Zaklínačovi nemá ani páru, zahrať si takúto postavu by mu problém nerobilo.

Mark Hammil je najviac známy najmä ako vyššie spomínaný Luke Skywalker v jeho mladom, ale aj starom kabáte. Jeho druhou životnou rolou je postava Jokera v početných animákoch, no a veľký zárez zanechal aj v hernej komunite. Tu rovnako prepožičal svoj hlas ako Jokerovi v Arkham sérii a v ďalších veľkých počinoch počnúc adventúrami Gabriel Knight, cez legendárnu skákačku The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon až po najnovšie Kingdom Hearts III.

Nenechaj si ujsť
Posledný klinec do rakvy najhoršej hry roka: Hráčom miznú predmety, na vine sú hackeri

Čo si myslíš, vymení Mark svetelný meč za strieborný? Sedel by ti v topánkach jedného z najbližších priateľov Geralta, Triss alebo Yennefer? My sme teda zvedaví, či na tento nevinný žart na sociálnej sieti, ktorý mimochodom nie je u 68-ročného herca raritou, bude reagovať aj producentka Lauren Hissrich a obsadí túto postavu samotným synom Anakina.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom