Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint je posledným zárezom taktickej série pod hlavičkou Ubisoftu. 9to5google upozorňuje, že titul je od 21. do 25. januára zadarmo v prostredí hernej streamovacej služby Google Stadia.

Ako si sa mohol dočítať v našej recenzii Google Stadie, hranie na cudzom počítači v okne prehliadača funguje náramne dobre. Preto by bolo na škodu nevyskúšať si zadarmo víkend s posledným dielom Ghost Recon, ktorý primárne stavia na kooperácii viacerých hráčov.

Čo všetko potrebuješ k streamovanému hraniu?
  • Google účet/Gmail
  • Google Chrome na počítači
  • Kompatibilné Android zariadenie v prípade mobilného hrania
  • Stabilné pripojenie k internetu s minimálnou rýchlosťou 10 Mbps pri 1080p hraní a 35 Mbps 4K

Ako už vieš, prvý mesiac streamovacej služby v režime Pro je úplne zadarmo. Pokiaľ si na svojej gmailovej adrese zatiaľ účet Stadie nezaložil, vyskúšať si knižnicu desiatok vynikajúcich titulov, a teda aj Breakpoint budúci týždeň ťa nevyjde ani euro.

FonTech

Po rýchlej registrácií a prvotných nastaveniach môžeš zájsť do sekcie Stadia Pro, kde si na teba už vo štvrtok počká vyššie spomínaný titul.

Ako v prípade ostatných predplatných služieb, k zdarnému dokončeniu registrácie potrebuješ zadať údaje o platobnej karte, kde sa ale pri finálnom zúčtovaní môžeš uistiť, že výsledná čiastka za aktuálny mesiac je 0 €.

Po aktivácií skúšobnej tridsiatky dní určite nezabudni účet, respektíve jeho automatickú obnovu zrušiť. V tomto prípade klikni na ikonu s avatarom v pravom hornom rohu a prejdi do sekcie „Nastavenia Stadie„.

Tam v ľavom menu zvoľ kategóriu „Nákupy a odbery“ a následne vedľa predplateného klikni na možnosť „Zrušiť odber„. To v zapätí vyvolá notifikačné okno, ktoré ťa uistí, že vymoženosti režimu Pro môžeš využívať ešte počas nasledujúcich 30 dní.

Bude Ghost Recon: Breakpoint tvojim zlomovým bodom k vyskúšaniu služby, vďaka ktorej nepotrebuješ investovať veľké čiastky do posledných výstrelkov technologického sveta? Pamätaj ale, že titul po 25. januári v knižnici Stadie neostane.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP