Len prednedávnom sa viacerí používatelia sťažovali na najnovšie iPady Pro, ktoré k nim dorazili ohnuté. V tomto prípade však gigant uviedol, že sa nejedná o chybu, ale vedľajší účinok výrobného procesu, ktorý však neovplyvní výkon. Ešte pred koncom roka 2018 sa ale objavila ďalšia chyba v rámci Apple tabletov.

Tá sa však netýka najnovších iPadov Pro, ale reč je o minuloročných modeloch iPad Pro 2017. Chyba, ktorú objavilo viacero používateľov, nie je tak viditeľná ako v prípade ohnutých kusov, ani veľmi závažná a neovplyvňuje ani výkon zariadenia.

Prečítajte si tiež!
Stanicu Tesly s nabíjačkami Supercharger obsadili americké pick-upy. Agresívni vodiči svojim spôsobom protestovali proti elektromobilom

Biela škvrna

Tú na svojich tabletoch objavilo hneď viacero používateľov, ktorí svoje sťažnosti uverejnili na fórach ako Apple Communities či MacRumors. Jasné biele svetlo v podobe bielej škvrny sa najčastejšie objavovalo na displeji hneď nad domovským tlačidlomBiela škvrna sa však objavuje len na svetlejších farbách a na tmavších farbách, akými sú napríklad čierna, šedá či modrá, ju nie je vidieť. Najviac sa táto chyba prejavuje na modeloch s 10,5‘‘ a 12,9‘‘ palcovou obrazovkou.

Aj napriek takýmto nepríjemnostiam je dobrou správou, že zopár majiteľov sa už túto chybu pokúšalo reklamovať a narozdiel od ohnutých tabletov aj úspešne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom