banner-note-7
LG čo nevidieť predstaví novú vlajkovú loď LG V20, na ktorú mnohí už nedočkavo čakáme. Výrobcovi sa môže veľmi hodiť aktuálny problém Samsungu s horiacimi Note 7-čkami a získať nových zákazníkov na svoju stranu. V20-ka bude o nádejných majiteľov bojovať aj nekompromisným zvukom a sekundárnym displejom na prednej strane.

Juhokórejský výrobca má so svojim LG V20 naozaj veľké plány. Jednou z predností smartfónu bude kvalitný audio výstup, o ktorý sa postará 32-bitový Quad DAC čip od spoločnosti ESS Technology. Spoločnosť sa taktiež postarala o kvalitné audio príslušenstvo ku smarfónu. Pri otvorení krabičky by vás teda okrem smartfónu mali privítať aj kvalitné slúchadlá od firmy Bang&Olufsen. Ak si však spomínate, LG  V20 nemá ponúkať len kvalitné audio, ale aj video. Práve to by mal zabezpečiť 2K displej s uhlopriečkou 5,7″ v kombinácii s duálnym 16 MPx fotoaparátom. Zdroj, ktorý informácie zdieľal na sociálnej sieti Weibo ďalej spomína použitie čipsetu Qualcomm Snapdragon 820 doplneného o 4 GB RAM pamäte. Známa je už aj kapacita batérie, ktorá sa vyšplhá na 4000 mAh

LG V10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

LG-v20

Zariadenie nedisponuje žiadnym hardvérovým tlačidlom a snímač odtlačkov prstov si preto našiel miesto na zadnej strane smartfónu. Predstavenie prebehne už onedlho, presnejšie 6. septembra, čo teaserom potvrdilo aj samotné LG. Smartfón sa do predaja dostane 23. septembra za cenu prekračujúcu hranicu 540 €.

TIP: Nový teaser láka netradičným spôsobom na predstavenie LG V20

LG-V20

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom