Uniknuté špecifikácie LG V20 potvrdzujú 4000 mAh batériu a 16 MPx duálny fotoaparát

banner-note-7
LG čo nevidieť predstaví novú vlajkovú loď LG V20, na ktorú mnohí už nedočkavo čakáme. Výrobcovi sa môže veľmi hodiť aktuálny problém Samsungu s horiacimi Note 7-čkami a získať nových zákazníkov na svoju stranu. V20-ka bude o nádejných majiteľov bojovať aj nekompromisným zvukom a sekundárnym displejom na prednej strane.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Juhokórejský výrobca má so svojim LG V20 naozaj veľké plány. Jednou z predností smartfónu bude kvalitný audio výstup, o ktorý sa postará 32-bitový Quad DAC čip od spoločnosti ESS Technology. Spoločnosť sa taktiež postarala o kvalitné audio príslušenstvo ku smarfónu. Pri otvorení krabičky by vás teda okrem smartfónu mali privítať aj kvalitné slúchadlá od firmy Bang&Olufsen. Ak si však spomínate, LG  V20 nemá ponúkať len kvalitné audio, ale aj video. Práve to by mal zabezpečiť 2K displej s uhlopriečkou 5,7″ v kombinácii s duálnym 16 MPx fotoaparátom. Zdroj, ktorý informácie zdieľal na sociálnej sieti Weibo ďalej spomína použitie čipsetu Qualcomm Snapdragon 820 doplneného o 4 GB RAM pamäte. Známa je už aj kapacita batérie, ktorá sa vyšplhá na 4000 mAh

LG V10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

LG-v20

Zariadenie nedisponuje žiadnym hardvérovým tlačidlom a snímač odtlačkov prstov si preto našiel miesto na zadnej strane smartfónu. Predstavenie prebehne už onedlho, presnejšie 6. septembra, čo teaserom potvrdilo aj samotné LG. Smartfón sa do predaja dostane 23. septembra za cenu prekračujúcu hranicu 540 €.

TIP: Nový teaser láka netradičným spôsobom na predstavenie LG V20

LG-V20

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
86%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
14%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.