banner-note-7Jedno známe príslovie hovorí, že obrázok dokáže povedať viac ako tisíc slov. Marketingové oddelenie spoločnosti LG si však uvedomilo, že video ich dokáže povedať oveľa, ale oveľa viac. Práve vďaka tomu sme sa tak dočkali novej upútavky, ktorá odhaľuje nové skutočnosti o očakávanom vlajkovom smartfóne tejto juhokórejskej spoločnosti. 

Oficiálny teaser je mierne neobvyklý, keďže bol zhotovený v prostredí, ktoré na prvý pohľad nemá so smartfónmi absolútne nič spoločné – v kuchyni. Spoločnosť LG ďalej potvrdila, že toto video bolo dokonca natáčané samotným zariadením, a teda nám mierne približuje aj kvalitu video záznamu. Netreba však zabúdať, že upútavka určite prešla miernou úpravou, čo znamená, že výsledná kvalita videa sa môže od tohto mierne líšiť. Spomínaný teaser upozorňuje na úlohy, ktoré je potrebné zvládať v kuchyni. Tie sú následne porovnávané s funkciami najnovšieho Androidu 7.0 Nougat, ktorým bude V20-ka disponovať. Dostáva sa nám tak pohľad na multitasking v kuchyni pri príprave nejakého jedla, ale aj na multitasking nového systému Android, ktorý je odetý do dizajnového kabátu nadstavby od LG. V novom zariadení bude možné odpovedať na notifikácie bez nutnosti otvorenia aplikácií, či sledovať video, zatiaľ čo potrebujete mať prístup aj k iným informáciám.

 

LG V10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ďalej bude možné rýchlo prepínať medzi naposledy otvorenými aplikáciami a otvoriť dve aplikácie naraz. Rýchle prepínače bude možné ľubovolne zoradiť podľa vášho gusta. Veľký potenciál má aj funkcia, vďaka ktorej bude možné kopírovať text jednoduchým preneseným do druhej aplikácie. Spolu s videom nám spoločnosť opäť pripomína aj oficiálny dátum predstavenia novinky. Ten je naplánovaný na 6. september, čo má byť podľa spoločnosti veľmi sladký deň. Nechajme sa teda prekvapiť, či sa z nového LG V20 skutočne vykľuje taká „pochúťka“, akú spoločnosť prezentuje.

TIP: Nový render LG V20 zobrazuje duálny fotoaparát na oboch stranách smartfónu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom