Uniknuté obrázky LeEco Le 2 odhaľujú obojstranný dizajn zo skla a nové logo

banner-letv-one-pro
Hoci bol model Le Max Pro vôbec prvým smartfónom vybaveným procesorom Snapdragon 820, do rúk záujemcov sa dostáva veľmi ťažko. Toto prirodzene znamenalo upriamenie pohľadov na niečo, čo môžeme očakávať v blízkej budúcnosti, presnejšia sa jedná o model Le 2. Spoločnosť už oficiálne potvrdila, že zariadenie skutočne existuje a svoj debut na trhu zažije už čoskoro.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nové rendre zobrazujúce smartfón LeEco Le 2 nám vôbec po prvý krát odhaľujú inovované logo spoločnosti LeEco, ktoré našlo svoje umiestnenie na zadnej strane zariadenia. Z dostupných obrázkov je možné vidieť, že vzhľad novinky sa od svojich predchodcov veľmi líšiť nebude. Avšak pri pohľade na použité materiály sa zdá, že spoločnosť tentoraz stavila na obojstranný dizajn zo skla. Znamená to teda, že LeEco po prvý krát pri svojom smartfóne uprednostní sklo pred kovom. Zadná strana novinky tvorená jedným kusom skla bude doplnená snímačom odtlačkov prstov a fotoaparátom.

Spomeňme si, že len pred pád dňami sme tu mali podobné obrázky zobrazujúce zariadenie ešte so starým logom. Nové logo, zobrazené na zadnej strane, teda dáva nádej, že by mohlo ísť o vynovenú verziu. Novinka by mala prísť v dvoch variantách a to s procesormi Snapdragon 820 a Helio X20. Taktiež môžeme očakávať 5,7-palcový 2K displej doplnený o 4 GB RAM a 64 GB vnútorné úložisko. Zadná kamera by sa mala podobať tej z Le Max Pro a bude disponovať 21 MPx snímačom. Vpredu sa zrejme objaví 4 Ultrapixelový senzor. Vzhľadom na to, že spoločnosť predáva svoje zariadenia s cenovkou nižšou ako sú výrobné náklady, dúfame, že bude model LeEco Le 2 nacenený agresívne nízko. Počiatočná čiastka by teda mohla byť niekde okolo 250 €.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]
  • peterpan

    snad tam nedaju ten priemerny mediatek x20 ktory sklamal na celej ciare, ale daju tam snap 820 aj ked zas na druhu stranu so snapom 820 a 4gb ram chystaju este jeden model Leeco Le Pro 2 co by mal byt nastupca minulorocneho Le Pro takze dost mozne ze prave tento fon bude mat ten slabsi mediatek x20 tomu by mohla napovedat aj ta cena 250e co by bola adekvatna tomu..