banner-letv-one-proLeEco (predtým známe ako LeTV) v útrobách svojej fabriky pripravuje ďalšie zariadenie, ktoré by malo priniesť davovú psychózu. Novinka sa bude snažiť zapôsobiť mnohými lákavými vlastnosťami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

LeEco Le 2 je zatiaľ v štádiu vývoja, no dnešné fotografie naznačujú, že inžinieri sú na veľmi dobrej ceste. Spomínané fotografie však vyvolávajú niekoľko záhadných otázok. Hneď na prvý pohľad vidíme, že zadná strana je jednoliata, takmer bez známok narušení, čo je pri celokovových smartfónoch nevídaný jav. Druhou a pravdu povediac aj najzaujímavejšou vlastnosťou je nápis LeTV, namiesto použitia nového loga LeEco. Môže sa tak teda jednať o prototyp, ktorý je staršej výroby. Vzadu okrem názvu spoločností sídli aj objektív hlavného fotoaparátu, a snímač odtlačkov prstov. Pošuškáva sa o použití 21 MPx hlavného fotoaparátu a 4 Ultrapixelového snímača vpredu.

le-2-leak-02

Pod kapotou by mal pracovať 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20 spolu so 4 GB RAM a 64 GB interným úložiskom. Zahraničné zdroje však nevylúčili ani kombináciu Snapdragonu 820 so 4 GB RAM a 32 GB interným úložiskom. Tieto informácie však mierne vyvrátil screenshot z populárnej aplikácie Geekbench. V tom neznáme zariadenie od LeEco s kódovým označením LeX620 získalo 1524, respektíve 3830 bodov vo viac jadrovom teste. Zmeny v hardvéri sa týkali menšej operačnej pamäte RAM o kapacite 3 GB a počas testovania bol na smartfóne najnovší Android 6.0 Marshmallow.

170421c531dc5244

CEO spoločnosti, Jia Yueting, už dávnejšie vyhlásil, že spoločnosť každý jeden nový smartfón predáva s výraznou stratou. Pri novom smartfóne teda môžeme očakávať opäť veľmi zaujímavú cenovku, ktorý by sa mohla pohybovať na úrovni 252 €. Predstavenie sa očakáva začiatkom letných mesiacov.

Zdroj: Gizmochina.com, Mobile.it168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP