banner-letv-one-pro
O nadchádzajúcom smartfóne najvyššej triedy spoločnosti LeEco sme už veľa počuli. Napríklad aj to, že by mal prísť v dvoch verziách. Jedna z nich by pritom mala disponovať procesorom Snapdragon 820 a ďalšia by sa mala vybrať čínskou cestou. Pod kapotou by teda mala mať MediaTek Helio X20.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame

Na internet sa teraz dostala fotografia, na ktorej by sa mali nachádzať komponenty spomínaného smartfónu. Vidieť by sme na nej mali duálny fotoaparát, šuplík pre dve nanoSIM karty, nový vibračný motorček a USB port typu C. Duálny fotoaparát je pre nás veľkým prekvapením, nakoľko žiadna uniknutá fotografia doteraz nenasvedčovala jeho prítomnosti a taktiež o ňom nikdy nepadla ani zmienka.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>V minulosti sme už duálny fotoaparát mohli vidieť vo viacerých zariadeniach, no zdá sa, že minulý rok akosi vyšiel z módy. Tento rok sa však k tejto ceste vrátime a zatiaľ ho môžeme očakávať od dvoch výrobcov, teda od Huawei a LeEco. Z doteraz známych informácií už vieme, že LeEco Le 2 by mal ponúknuť aj obojstranný dizajn zo skla, ultrazvukový snímač odtlačkov prstov na zadnej strane a niesť by mal nové logo spoločnosti.

leco-le2-koncept (1)

Smartfón príde v dvoch verziách s rôznymi procesormi, pričom by im mala sekundovať operačná pamäť o veľkosti 4 GB. Pozerať sa budeme na obrovský 5,7-palcový displej s jemným 2K rozlíšením a na súbory budeme mať k dispozícií 64 GB pamäť. Predošlé úniky hovorili aj o 20 MPx snímači, no dnešnými novými informáciami sa situácia zásadne mení. Predný fotoaparát by mal pritom disponovať rozlíšením 8 MPx. Vo výbave by nemala chýbať ani technológia rýchleho nabíjania, infraport, 3 100 mAh batéria a zvuková výbava od Dolby Digital. Cena by sa mala pohybovať na úrovni 250 €. Predstavenia LeEco Le 2 sa očakáva už koncom tohto mesiaca, takže sme zvedaví, čím nás nakoniec LeEco prekvapí.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP