banner-letv-one-proLeEco sa plne sústreďuje na prípravu nového high-end smartfónu, ktorý by mal byť opäť veľkým hráčom v tejto kategórii. Informácií už máme celkom dosť, no dnes sme sa predsa len dozvedeli niečo nové. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Fotografia, ktorá dnes koluje internetom odhalila možné balenie nového smartfónu. Na ňom vidíme, že LeEco Le 2 využije vysokokvalitné audio Dolby Digital a novinka môže byť skvelým centrom pre multimediálne súbory. Dávnejšie informácie o veľkosti displeja sa taktiež potvrdzujú a novinka ponúkne 5,7-palcový 2K displej.

f3344b167a4c9178

Vo vnútri si svoje miesto musí vydobyť jeden z dvojice procesorov, Snapdragon 820 alebo 10-jadrový MediaTek Helio X20. Sekundovať mu bude 4 GB operačnej pamäte RAM a pravdepodobne úložisko s veľkosťou 64 GB. O výdrž sa bude starať 3100 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania a LeEco siahlo aj po novom USB typ C konektore.

Na zadnej strane bude operovať 20 MPx fotoaparát s dvojtónovým LED bleskom. Pod fotoaparátom svoje miesto zaujme aj snímač odtlačkov prstov s ultrazvukovou technológiou snímania. Samozrejmosťou je taktiež IR Blaster na ovládanie domácich spotrebičov. Najnovšie fotografie pravdepodobne priamo z vývojového centra ukazujú, že spoločnosť mierne pozmenila dizajn a hrany zariadenia sú viac zaoblené, čo má napomôcť k lepšej ergonómii. Celková koncepcia však nevybočuje z dizajnu doterajších smartfónov LeEco.

LeEco Le 2 bude možné poznať aj pod kódovým označením Le X820. Predbežné informácie hovoria o cene na úrovni 250 €, čo je samozrejme reálne iba pre čínsky trh a cez predajcov tretích strán môžeme očakávať cenovku úrovni 300 € a vyššie.

Zdroj: Mobile.it168.com  

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP