banner-redmi-note-3-proGigantická udalosť oficiálneho predstavenia Xiaomi Mi5 sa bude konať už pozajtra o 9:00 stredoeurópskeho času. Celé predstavenie môžete sledovať s nami. Je samozrejmosťou, že

vám

prinesieme  podrobné informácie v čo najkratšom čase.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O dizajne novej vlajkovej lode máme už celkom jasnú predstavu a naše doterajšie domnienky potvrdzujú uniknuté fotografie ochranného krytu, ktorý bude dostupný pre Mi5-ku. Spoločnosť UCASE, ktorá stojí za krytmi novinky, odhalila veľmi podrobné dizajnové črty. Tie sa takmer na 100 % zhodujú s doterajšími únikmi a Xiaomi Mi5 ponúkne nádherný dizajn s maximálnou dávkou elegancie. Zadná strana bude disponovať 2,5D zahnutím a vľavo vo vrchnej časti si svoje miesto nájde objektív hlavného fotoaparátu spolu s duálnou LED diódou. Vrchná časť je taktiež domovom pre 3,5 mm audio jack a IR Blaster na ovládanie domácich spotrebičov.

xiaomi-mi5-kryt(3)

Fotografia z bočného profilu nám taktiež prezrádza, že výrobca si dal ohromnú námahu priniesť krásny vzhľad s ozajstným puncom luxusu. Najdominantnejším prvkom prednej strany je nové hardvérové domovské tlačidlo so snímačom odtlačkov prstov. Posledná fotografia poukazuje na 4 farebné varianty. Xiaomi Mi5 teda príde v zlatej, striebornej, šedej a dokonca aj v ružovej farbe, ktorá je určená predovšetkým pre nežnejšie pohlavie.

xiaomi-mi5-kryt(2)

My v redakcii sa už nevieme dočkať oficiálneho predstavenia a do slávnostnej udalosti počítame doslova každú hodinu. Pre menej informovaných ešte raz pripomíname, že nového top smartfónu od Xiaomi sa dočkáme 24. februára o 9:00 nášho času.

Zdroj: mobile.it168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP