banner-redmi-note-3-pro
To snáď už ani nie je možné. Vlajková loď Xiaomi Mi5 je asi najviac očakávaný smartfón v histórii a dnes tu máme opäť zmenu hardvérových špecifikácií, ktoré sú po novom ešte o niečo zaujímavejšie. Xiaomi chce z plných síl doslova zmiesť zo stola renomovaných výrobcov. Ich chystaný počin prinesie doslova technologické šialenstvo. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Včera sme sa dozvedeli nové podrobnosti o dvoch verziách Mi5-ky, no dnes sa tieto informácie zdajú byť nepravdivé. Únik s pred niekoľkých hodín zo sociálnej siete Weibo naznačuje, že najvyššia verzia nového high-end smartfónu bude disponovať ohromnou 6 GB operačnou pamäťou a mohlo by sa teda jednať o premiérové zariadenie s takto veľkou pamäťou RAM. Sekundovať jej bude 64 GB interné úložisko, ktoré však už bolo potvrdené včera. Ak sa pozrieme na konkurenciu, nie je to nič nezvyčajné a poznáme hneď dvojicu výrobcov, ktorý majú v pláne uviesť tento rok zariadenie so 6 GB RAM.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi-mi5-prezentacia-4

Včerajší únik obrázku, ktorý je určený pre oficiálnu prezentáciu

Zdroj, ktorý stojí za dnešnými informáciami taktiež potvrdil, že Xiaomi Mi5 príde s procesorom Snapdragon 820, ktorý bude pracovať na frekvencii 2,5 GHz, 4 GB RAM pamäťou v prípade verzie s 32 GB interným úložiskom a 6 GB RAM vo verzii so 64 GB úložiskom. Možná cena by mala začínať na hodnote 277 € v prípade „slabšej“ verzie, respektíve 346 € za verziu so spomínaným 64 GB úložiskom a 6 GB RAM. Každopádne sa pripravte na poriadny nával informácií zo všetkých strán, nakoľko oficiálne predstavenie Xiaomi Mi5 sa koná už o 6 dní!

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP