banner-redmi-note-3-pro
Oficiálne predstavenie azda najočakávanejšieho smartfónu poslednej doby, Xiaomi Mi5, je už naozaj veľmi blízko. Čínsky gigant naplno pripravuje predstavenie, ktoré sa bude odohrávať v Číne a zároveň aj na MWC 2016 v Barcelone, kde prebehne globálne uvedenie novinky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ak ste fanúšikom tohto úžasne vyzerajúceho smartfónu a všeobecne aj spoločnosti Xiaomi, pozývame vás na globálne predstavenie, ktoré môžete sledovať spolu s nami. Nižšie nájdete video s priamym live streamom cez Youtube. Oficiálny začiatok spomínanej veľkolepej udalosti je naplánovaný na 24. februára o 9:00 Stredoeurópskeho času. Hostiteľom nebude nik iný, ako sám Hugo Barra, ktorý už nejaký ten týždeň zásobuje fanúšikov rôznymi únikmi na sociálnych sieťach.

Pre rekapituláciu si pripomeňme všetky dostupné špecifikácie, ktoré by mali dominovať v novej vlajkovej lodi. Na prednej strane sa udomácni relatívne kompaktný 5,2-palcový FullHD displej spolu s hardvérovým domovským tlačidlom, ktoré integruje snímač odtlačkov prstov. Hardvérová výbava zahrnie špičkový procesor Snapdragon 820, 3 / 4 GB RAM ( pošuškáva sa aj o možnosti 6 GB RAM ), 16 MPx alebo 26 MPx fotoaparát s úžasnou svetelnosťou f/1.6, Android 6.0 Marshmallow doplnený nadstavbou MIUI 7.1 a DualSIM funkcionalitu.

xiaomi-mi5-konferencia-nahlad2
Najväčší otáznik visí stále nad 4G konektivitou, ktorá je dlhodobým kameňom úrazu smartfónov od Xiaomi. Mnohé zdroje však tvrdia, že Xiaomi Mi5 ponúkne plnohodnotnú 4G LTE mobilnú konektivitu po celom svete. Dôkazom tvrdení má byť premiérové predstavenie nového smartfónu mimo domovskú Čínu.

xiaomi-mi5-pozvanka2

Tak nechajme sa prekvapiť, čo si pre nás Xiaomi 24. februára pripraví. Ešte raz pripomíname, že predstavenie začína o 9:00!  Dúfame, že predstavenie splní naše očakávania a dočkáme sa nového kráľa čínskych smartfónov.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú