Unikla cena OnePlus X, bude stáť viac ako sme očakávali

banner-oneplus2
Asi jedna z najzaujímavejších spoločností posledných 2 rokov, spoločnosť OnePlus, má vo svojom rukáve na tento rok ešte jedno prekvapenie. Svoj nový prírastok pripravujú svedomito už niekoľko mesiacov a na verejnosť sa dostávajú čoraz podrobnejšie informácie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čínsky trh so smartfónmi strednej triedy je nabitý úžasnými zariadeniami. Pre príklad si môžeme spomenúť napríklad Xiaomi Mi4c, ktoré opäť vyšvihlo predaje čínskeho giganta. Novinka Xiaomi Mi4c obstála výborne aj v našej exkluzívnej recenzii, ktorú si môžete prečítať tu. Aj najnovší OnePlus X bude cielený do tejto kategórie, v ktorej pevnou rukou vládnu zariadenia od Xiaomi. Novinka sa však chce vymaniť z tieňa aj vďaka krásnemu dizajnu, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani nejedna vlajková loď. Prednej strane by mal dominovať 5-palcový FullHD displej s 2,5D zakrivením a minimálnymi rámikmi.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-X-teaser-cena

Pod kapotou nájdeme prvky ako Snapdragon 801 procesor, 3 GB pamäte RAM a nakoniec 16 alebo 32 GB interné úložisko. Nesmie chýbať ani veľmi kvalitný 13 MPx fotoaparát, ktorý prevezme OnePlus X od svojho väčšieho brata. Dnes sme sa dozvedeli nové informácie aj ohľadom ceny, ktorá by nemala presiahnuť 245 €, čo je o niečo viac, ako sme očakávali.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]