banner-redmi-note-3
Už je to pol roka, čo spoločnosť UMi zverejnila prvý teaser o svojom pripravovanom zariadení UMi Zero 2. Tento nasledovník známeho UMi Zero prešiel vo vývoji dlhú cestu a ak ste celú túto cestu pozorne sledovali, mohli ste si všimnúť, že koncept sa časom menil a UMi hľadalo stále niečo, čím môže byť nový Zero 2 výnimočný.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zo začiatku to mal byť e-ink displej, pri výrobe však nastali pravdepodobne komplikácie, UMi stratilo šancu na prvenstvo a od tohto konceptu upustilo. Aj napriek nedôverčivým pohľadom okolia ich druhý koncept, kde sa UMi Zero 2 pokúsi stať výkonným monštrom, sa však pomaly stáva skúsenosťou, čomu nasvedčujú aj najnovšie správy od spoločnosti, ktoré dnes zverejnila a zhrnula všetky doteraz známe informácie a pridala k tomu aj dlho očakávaný render UMi Zero 2.

Ak vás o jeho kvalitách nepresvedčil jeho dizajn, tak počkajte až spoznáte všetky jeho vlastnosti. Prednej strane dominuje 5,2″ displej využívajúci technológiu AMOLED, ktorá vyniká sýtosťou farieb a spotreby v závislosti od zobrazovaného obsahu. Možno si hovoríte, že to nie je nič nové. Tento displej má však rozlíšenie 2K a výrobcom bude spoločnosť Samsung.

Ashampoo_Snap_2015.12.24_14h24m49s_022_

Pohľad na vnútornosti tohto zariadenia vzbudzuje ešte viac záujmu, pretože hlavným lákadlom je už spomínaný 10 jadrový procesor, ktorý nebol ešte oficiálne označený, ale pravdepodobne pôjde o Mediatek Helio X20. Asistovať mu budú 4 GB RAM a na uloženie svojich dát budete mať k dispozícií neuveriteľných 64 GB ROM. Toto však nie je zďaleka to najlepšie, čo UMi Zero 2 ponúka. Na zadnej strane nenájdeme jeden fotoaparát. Nájdeme tam až 2 fotoaparáty vedľa seba, podobne ako pri Honor 6 Plus. Jeden z nich by mal poskytovať tradične obraz a druhý zase dodávať informácie o vzdialenosti. Otvoria sa tak nové možnosti zaostrovania a vnímania okolia pre smartfón.

UMI ZERO môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Aby toho nebolo málo, UMi zverejnilo aj svoju cenovku a tá má byť rovnaká ako pri  UMi Zero, čiže 273 € (299$). Neznáma však ostáva batéria, ktorá môže rozhodnúť o úspechu tohto zariadenia, pretože 10 jadrový procesor a 2K displej sú síce fajn, ale keď je vybitá batéria, nespoznáte rozdiel medzi kalkulačkou, kameňom a smartfónom. A ako poznáme UMi, všetko sa môže ešte zmeniť, pretože začiatok predaja je plánovaný v druhej štvrtine roka 2016.

Zdroj: UMi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP